От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ааа, аз даже не съм и почерпен.
Само ми е някак си гот, и някак меланхолично, много шантаво...
Наздраве.
Ааа, аз даже не съм и почерпен.
Само ми е някак си гот, и някак меланхолично, много шантаво...
Наздраве.
Тук са 220 потребители онлайн. 0 потребители и 220 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар