От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Бре , бре гладен народа
...наздраве
....оставете малко и на мен , че пак дояждам от вчера
Бре , бре гладен народа
...наздраве
....оставете малко и на мен , че пак дояждам от вчера

,а на покритието-залепен етикет
Тук са 64 потребители онлайн. 0 потребители и 64 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар