От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
А, ще ви отмине
Налях си.
Наздраве да е!
А, ще ви отмине
Налях си.
Наздраве да е!
Току що вкарах Койотата в гаража, че се стъмни. Наздраве на всички и честита рожденичка на Сончето, която е разумно да изгони гостите, за да остане пиене
Току що вкарах Койотата в гаража, че се стъмни. Наздраве на всички и честита рожденичка на Сончето, която е разумно да изгони гостите, за да остане пиене 
Тук са 39 потребители онлайн. 0 потребители и 39 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар