От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Днес няма да пия ракия, минавам директно на бира.
Айде наздраве.
Днес няма да пия ракия, минавам директно на бира.
Айде наздраве.


Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар