Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Чшшш алоууу. К'во се разпасахте бе? Я глейте к'во си намерих в сакчето за мотора! Ей ся си го разкрасих (че ми падна една лепенка).Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1405537136183.jpg
Прегледи:1
Размер:60.5 КБ
ID:5599984
    А Наздраве!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
      (за Кольо - език на тавата)
      Щом те кефи.
      Ако бях на твое място........

      Наздраве Григорие.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        ....
        Гриша, тъй низвергнати, мое ли си спретнем една мусака двамката?
        Ама, че тъпо.
        Утре прибирам всички, така че остава да е тази вечер за да сме си само двамката, а няма как да стане,... пил съм бира и не бих тръгнал за Филибето. Ти ако не си - идвай. Картофи има, кайма ще купя от денонощното Метро с картата на брат'чеда (аз пА му я върнах, нищо с моята), бира също, както и това:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WINE.jpg
Прегледи:1
Размер:89.9 КБ
ID:5599985

        Ако ни се размине, ще е друг път. Едни сто и кусур километри ни делят

        Наздраве.
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве, Коле
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Едни сто и кусур километри ни делят
            Нищо работа... Ако аз бях на толкова-през ден щяхме да се напиваме съвместно...

            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Таман дадоха репортаж за санкциите на пияни шофьори. Нема да е днес, ама духом съм с теб!
              Наздраве.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ей мноУ сте духовни!

                Наздраве!
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Да се оплача. Днес бях в Панчарево, но никой не ме посрещна , а и на Гришата телефона беше изключен. Ама наздраве! Не ви се сърдя много!
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве и лека!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Нищо работа... Ако аз бях на толкова-през ден щяхме да се напиваме съвместно...

                      Наздраве.
                      Ми ае купи си един 'партамент у София де

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Таман дадоха репортаж за санкциите на пияни шофьори. Нема да е днес, ама духом съм с теб!
                      Наздраве.
                      Като млад и естествено безсмъртен за годините си, съм го играл тоя филм. Дори прекалих... абе преследвах патрулката, аз ги гоних, не те мен.

                      Наздраве!
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                        Да се оплача. Днес бях в Панчарево, но никой не ме посрещна , а и на Гришата телефона беше изключен. Ама наздраве! Не ви се сърдя много!
                        ИЗКЛЮЧЕНО!!!

                        Ти сериозно ли!?
                        Освен да мааана та прИбИя следващия път, да не одиш мрЪцина... Не бе вярно ли? Да се беше обадил на "Багера" поне - тя има мои два номера, както и доста от общите ни приятели. Срамота...

                        Наздраве, Дидо! Ти пак ще дойдеш, знам аз
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          И аз бех у Панчарево. Никога никой не ме е посрещал. Кофти място.

                          Наздраве, Дидо. Следващия път звъни на правилните хора.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Таман дадоха репортаж за санкциите на пияни шофьори. Нема да е днес, ама духом съм с теб!
                            Наздраве.
                            Това не го гледах, ама не ме интересува, аз не карам пил. Поне не много, само на една-две бири, и то, ако преценя, че съм в състояние.

                            Слушам по канала някакво предаване за наркотици, и какво разбрах-едно време, когато е имало "фирми" е било в пъти по-добре за наркоманите-дрогата им е била доста разредена, а цената висока, но всичко е ставало под контрол, полицията също е участвала там, та бизнеса е бил строго канализиран, и не се е налагало да се правят вредни смеси.

                            А сега, всеки има възможност да си поръча от Китай амфетамини, и да си ги разрежда и търгува както си иска. И били доста много хора...

                            Демек-реклама на наркотиците.
                            Ама то е така-за да бъде един бизнес печеливш трябва да има сериозни надценки, и много клиенти.
                            Стоката осигурява клиентите, а надценките се образуват вследствие на забраните. САЩ колкото и да се пънат, че се борят срещу наркотиците са ми смешни... Всичкия напън е да се направи вноса на наркотици много труден, и за да може да се внесе и продаде-трябва да се дадат едни пари на когото трябва... А ние нали сме си дали гъза на американците, и те са ни вкарали и мъдете вътре-няма как да не свирим на тяхната свирка, та и по телевизията върви реклама на наркотиците, и колко е трудно(опасно) да се внесат, та да сме склонни да даваме луди пари за да си го купим.

                            Майната им, сериозно се замислям за отшелничество. Ама не в религиозния смисъл, а за да се отърва от всичките модерни глупости в сегашния свят. Няколко кози, една пещера, или колиба от дървета и клони, малко мислене как ще изкарам зимата, и това е.
                            Другото е суета, макар сега да съм и подвластен.

                            Наздраве на всички.

                            Ама как ще си варя ракия не се сещам, ама все ще се оправя някак. Как са живяли хората преди 200-300 години...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добра вечер плажуващи, пиещи и .. е..щи.

                              Дедо. кога ще ти е УВО-то бре? Нещо много се задържа.

                              Днес се сбърках от бачкане и за капак ... си продадох Кофи рейсъра. Реве ми се ...
                              Верно, взех някакви пари ама ми е гадно ... продадох го на 5 300 км. Почти нов.

                              Наливам си някаква бира .. и ...

                              Наздраве!
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                                Ми ае купи си един 'партамент у София де
                                Никогиш!!!

                                В това гнездо на злото и суетата не мога да живея. Баси, половин нощ пътувахме за да си купим кебапчета, и накрая се оказа, че без карта няма да ни пуснат.
                                Що да живея там, кажи ми?
                                Тук няма Метро, ама не съм почувствал някаква липса от това. Когато посред нощ ми се приискат кебапчета-има няколко денонощни магазина, и са си добре заредени, та нямам грижи.
                                То и презервативи продават там...

                                Айде наздраве.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X