Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Е Колееее....,много бързо се ядоса!

    Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Нищо не си разбрал...
        А ако си-тези от които си го чул това-те не са разбрали.

        Но не се впечатлявам особено. Простащината е силно присъща на народа, та всичко се обрща в коли, пари за дискотеки и за курви...

        Айде лека нощ.
        В много посоки може да се разсъждава. Фестива който правят утре струва много повече от 60 000лв.. В нашето производство основната машина е морално остаряла и ни ограничава много в това което може да правим, отделно, че средно 2 дни седмично е в ремонт и се налага операторите и да наваксват съботите и някой път и неделите. Искаме нова, но струва няколко стотин хиляди и не дават(за сега, от 2-3 години). Наздраве, бара не е за такива спорове!
        П.П. Още нещо - едно от производствата ни на практика работи на "0" или на загуба, назначеният от него за шеф иска да го спре, но Жечко го държи заради работниците. Много от нещата могат да се правят по-евтино от външни фирми(в Шумен), но пак заради хората не дава. Тези неща ги знам, просто защото съм по-вътре в нещата и ги научавам директно от хората които ги изискват от него, но не ги допуска.
        Последно редактирано от Иван Жоров; 11-07-14, 22:41.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Коле, простотиите около създаването, плащането и откриването на паметника ще се забравят сравнително скоро, но паметникът ще остане. (ако не го гепят тъмнозелените)
          То и университетът би трябвало да е държавен ангажимент, пък изотпреде седят братята Георгиеви... Там също е имало разни странности и чудатости, пък университетът си го има. Какво бълва напоследък е друга тема, но това е... Допий си ракията и отлей малко за Тодор Колев. Беше ми съсед в София. Покрай големият ми син за малко да станем и роднини, ама се размина.
          Наздраве!
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Сам и 7 гости! Ало, гостите, имате ли си пиене? Ако да
            наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Не пиете, гледам.... Наздраве!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Напротив, фиркаме и нема време за писане.
                Наздраве.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве с две бири и поздрав!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Продължавам си на вълната на Дайър Стрейтс и държа на двете бири за наздраве.
                    Винаги съм си вярвал, че този бар наистина съществува в сърцата ни като реален, с барплота и питиета зад него ,с масите, с джукбокса и хората в него.
                    Понякога всички сядаме на една маса задружно, друг път се пръскаме и някои седят сами на масите ,а други осъмват под тях.
                    Поздрав с парче в което саксото ми допълва кефа за късния бар и ме вкарва в едно непрестанно дежаву, текста също е як.

                    Наздраве с две бири!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Две бири и поздрав....кво друго да е.

                      Лично се кефя, че клипа който е прикрепен е от Трейнспотинг, което ми напомня веднага за Нопфлер, който е роден в Глазгоу.
                      Нищо, че кадрите са от Единбург, важно е бирите за наздраве да са две.
                      Наздраве за лека!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Вчера беше седмия ден откак започнах вършеенето в летото Господне 2014-то, край селце в сърцето на дивата Южнодобруджанска тундра,докато не ме изгони град и буря някъде към 5 следобед.
                        Таман за първи ден, Уенди ми удари рамо като началник на кантар и главен изпълнителен директор в сектор метене на склад- метачка и то взе, че заваля.
                        Евалаларка на булчето за мерака, нищо че е от Единбург ,а можеше да ми се изсмее, пък и кога там ще се научи как да мете с метла, като нямат метли.
                        Вярвам ,единствено на себе си мога да омръзна, тъй като няма жива душа в бара.
                        Удрям една оборка и сапунка на пода в бара, и моите две бири.
                        Прав беше и ще бъде Колето, че бара е болест неизлечима.
                        Наздраве с две бири и поздрав, който сам ще си намери получателя или поздравения.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Рано рано, късно към 2 сутринта на жицата имаше 35 госта и сам тишко, което не ме плаши, като знам комарите които излизат вечер тук на ята и са големи като врабци и песовете пресипват да ги лаят.
                          Деди трябва да се е събудил.
                          Добро утро с две бири.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро!

                            Аз тръгвам!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро!
                              Здрасти, Коко
                              Последно редактирано от Danika; 12-07-14, 07:02. Причина: Да не създаваме противоречия
                              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добрутро ви.
                                Верно събудих се по първи петли,
                                ама нали е събота, явно и тук го дават по- лежерно.
                                Систърите с памучетата ни нападнаха току що-с час и половина закъснение.
                                Желая на всички един добре прекаран летен ден.
                                Още на вода(с три апчета ино розуу, ино бело и ино жлътеникаво )
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 81 потребители онлайн. 0 потребители и 81 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X