От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Прибраф се и аз от пАт. Мноо приятно беше в този задух. Сегиш вече на потна бира
Наздраве
Прибраф се и аз от пАт. Мноо приятно беше в този задух. Сегиш вече на потна бира
Наздраве

...малко закъснех , ходих да окося лозето на един приятел .
Наздраве!
Наздраве!Тук са 53 потребители онлайн. 0 потребители и 53 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар