От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
У Русия съм, у Русия съм...
Добро утро!
У Русия съм, у Русия съм...
Добро утро!
Ох, уморихте ме от смях! 
И честита придобивка,я си мечтая за такъв фотоапарат!
Тук са 64 потребители онлайн. 0 потребители и 64 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар