Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Само не ми казвай, че тая има повече талант и глас от оная.
    Не. Просто давах пример кое е "правилната музика"...

    Наздраве къдрав.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Венци, ако пишеш в маркирания пост-писаното ще се появи като част от цитата. Затова се пише между цитатите. Аз лично предпочитам отгоре да е цитата, а аз след това да му отговоря. Е, понякога се налага и друго де, та не е правило.
      Друго-за да стане ясно с кое по-точно съм съгласен, или несъгласен, или каквото там-от цитирания пост изтривам всичко което е излишно. Така може даже да промениш цитата, както понякога се случва тук, за да се бъзикаме един друг.
      Ихменно. Дадох пример как не се прави, а ти ме допълни. Ся си допълвам чашата с винце за теб и ти казвам НАЗДРАВЕ, щото наистина бях забравил тия кавички и минавах през два прозореца, за да цитирам повече от едно мнение в един пост.... малииииииииииии, омотах са!
      Ае , наздраве!
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Остава да почерпиш. Ама истински, не на картинка от монитора.

        За разлика от теб, моето малкото лапе не успя да завърши първата си година за виШо. Скъсан е на 4 изпита, според него това е защото преподавателите се били подигравали с него. Да бе да... Стои на новия си лаптоп, (за 1200 лева) до 4-5 сутринта да играе някакви игри, после да се чуди защо не може да си вземе изпитите...
        Ама нали е младо-още хвърчи нависоко. Сега уж си търси работа, ама май ще е по-добре, ако не я намери. Но ако до седмица-две не е започнал-ще имаме сериозни разправии, може да се стигне и до излизане на квартира. В моята къща няма място за гевезета!

        Наздраве.
        Тия 1200 лева от де са бре?Колееее....да отива работата на квартира нЪл знаеш че не само лапето има вина!Някой отпуска края,ма кой не знам!

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Кой тоя Евгени?

          .......... ...........
          Искрено се надявам деменцията да е в начална фаза.
          Иначе ...... лечима е, но ... требе да бия път чааак до Косанин дол!


          Наздраве!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Специално за Вили:



            Да не каже, че не я отразяваме с поздравите...

            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ау, чудно! Благодаря, Коле

              Наздраве!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Разбутаха темата за събора. Таман на време, днес правих списък за багажа. На 24.08 Ачо вече може да почне да се ослушва.

                Наздраве.

                п.п. И да му мисли уклея, че ще си нося и пръчките.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Румба честито!
                  Наздраве на всички
                  Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Искрено се надявам деменцията да е в начална фаза.
                    Иначе ...... лечима е, но ... требе да бия път чааак до Косанин дол!


                    Наздраве!
                    Коя част ще лекуваш от тялото?,тя тая над раменете трудно се лекува!Наздраве!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Като става дума за "женски певчески гласове", не мога да не се сетя за тази девойка.
                      Гласови данни, техника на пеене, чувство и прочеее. Който има търпение, да я чуе.

                      Наздраве!
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Вили на път да ти кажа ,че всичко е куул ин дъ ганг и се засякохме по тела с Бочката- братле с което сме делили една и съща казарма в различно време.
                        Наздраве!
                        Поздрав с любима банда- май само за мен, но посланието кърти и дере.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          Разбутаха темата за събора. Таман на време, днес правих списък за багажа. На 24.08 Ачо вече може да почне да се ослушва.

                          Наздраве.

                          п.п. И да му мисли уклея, че ще си нося и пръчките.
                          Тая година много рано брена 24.08!Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            ...
                            п.п. И да му мисли уклея, че ще си нося и пръчките.
                            Ааа и Румен да му мисли, че пак ще мина през Ямбол.

                            Наздраве!

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Тая година много рано брена 24.08!Наздраве!
                            Тва щото мислим да ходим и на море. Със сватовете. Дръж се.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                              Тия 1200 лева от де са бре?Колееее....да отива работата на квартира нЪл знаеш че не само лапето има вина!Някой отпуска края,ма кой не знам!

                              Наздраве!
                              Аа, с майка му правят всякакви схеми, и тя наивната се съгласява.

                              Миналото лято жената си направи кредитна карта(1000 лева), за да направим абитуриентската. И понеже може да си тегли вноските-тази пролет все още дължеше на банката 1000 лева, с все лихвите.
                              По това време на лапето му дойде на акъла, че му трябва мощен лаптоп, защото тогавашния му компютър(този от който сега аз пиша) бил се скапал(ремонтирах го за по-малко от 30 лева...), и не можел да ползва интернет, а му бил важен за университета... Да бе, за игрите му е важен, ама...
                              И омайва майка си, правиха сметки, мислиха, най накрая тя се съгласи да изтегли 3000 лева. 1000 за закриване на кредитната карта, че иначе няма връщане на заема, 1200 за лаптопа(при положение, че за 300-500 лева се намират съвсем читави втора употреба), и другите до 3000 за малко дрехи, да си плати шофьорския курс и да си вземе книжката.

                              В резултат-налице е гъзарски лаптоп, остатъка на парите "свърши", а книжка няма, а жената има да изплаща 3000 лева на банката. Вярно-от месечната издръжка на сина приспадахме 50 лева-колкото за лаптопа, ама сега като не учи, и тати не дава издръжка какво правим?

                              Аз бях против тези глупости, ама ако се заинатя-трябва да се оставим с жената.
                              Та майната им на парите, важното е ние да сме добре.

                              Но не се знае кога ще кажа и на майка му "майната и", и ще се разделим.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Остава да почерпиш. Ама истински, не на картинка от монитора.

                                За разлика от теб, моето малкото лапе не успя да завърши първата си година за виШо. Скъсан е на 4 изпита, според него това е защото преподавателите се били подигравали с него. Да бе да... Стои на новия си лаптоп, (за 1200 лева) до 4-5 сутринта да играе някакви игри, после да се чуди защо не може да си вземе изпитите...
                                Ама нали е младо-още хвърчи нависоко. Сега уж си търси работа, ама май ще е по-добре, ако не я намери. Но ако до седмица-две не е започнал-ще имаме сериозни разправии, може да се стигне и до излизане на квартира. В моята къща няма място за гевезета!

                                Наздраве.
                                Първият ми опит за ВиШо беше неуспешен точно поради същата причина... При втория вече сам си плащах всичко и видяха как са нещата, там изкарах 6 семестъра, имаше несправедливости от страна на ръководството, имаше и мои пропуски. Сега със взетите изпити от втората проба започнах малко по от нагоре и изкласих. Можеше и по-добре да се представя ама...
                                След първия неуспешен опит започнах работа и бях на квартира...не беше лесно, не че сега ми е лесно. Винаги правим нещата по трудния начин. Е там ни е проблема, че сме дебели КАРТУНИ
                                Ае НАздраве!

                                ПП

                                Не сме платили булсата и е гоУем кеф - немаме телавизия
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 64 потребители онлайн. 0 потребители и 64 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X