Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Е, не! Това е не възможен случай!!!
    'Фанах се да измия посудата от купона (щото съм джентълмен) и взе, че си си такова, таковата...
    Преброих 32 (тридесет и два) ножа. Как така осем души-възрастни плюс две деца, за една вечеря са използвали такъв брой ножове?! Продължавам да броя - 29 вилици, 13 лъжици, 28 чаши, 43 чинии, 2 тигана, 4 тенджери и 2 тави!
    Измих ги. Нищо не ми костваше... Щетите са минимални - около 3 кубика вода, една счупена чаша и един буркан (заклещих си ръката вътре барабар с гъбичката, та се наложи да го бия у кошчето за боклук докато ме пусне), и едно малко наводнение... съседът още не се обадил.
    Докато пиша това, видях, че на бюрото има още една чиния и нож в нея... Баф мааму, к'во сме справили с 33 ножа, бе...!?!?

    Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
    ... ама друга цицка захапах- електронна.
    Демек си лапнал фазомера
    Е, нЕма що

    Наздраве!
    Последно редактирано от Гриша; 09-06-14, 23:29. Причина: Тъпото пиле ми "яде" цели думи, та чак избяга смисъла на безмисленното.
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Аааааа Електрик Лайт Оркестра,супер банда.
      Браво Саше!

      Наздраве!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве, банда!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
          ... Баф мааму, к'во справили с 33 ножа...
          Кво- празнуване на рожден ден в днешно време ,едно пиле и 33 ножа.
          Сега не те ли гризе, що не взе печено прасенце?
          Не знам, аз викам да изпия още една бира за здравето на малкия, не му знам името ,но наздраве за синчагата на Гриша.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Пресиян се именува, Тишо.
            Твърди, че има нотариален акт за собственост върху Кольо... тия двамата как се намериха на Събора - не знам, но палето му с пале, близо година след срещата им казва "мой Кольо", винаги когато стане дума за него!

            Наздраве!
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Малко не знам за какво си говорите - сега ще чета повече.
              Иначе, наздраве!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение

                [ATTACH=CONFIG]717140[/ATTACH]

                Наздраве!
                Не знам поради какви предубеждения се бъзикат Виве с твоята антифишфобия, но аз чак сега видях снимката и на бая бири вече се облещих завистливо.
                Сетне чактисах, но в първия момент гледам Вивето е хванала и държи златната рибка.
                Виве дано не си сготвила желанията си и ако още я пазиш да знаеш, че е малко остаряла и не чува.
                Щото на майтап, един приятел рибар я улови преди години и си пожела биг пенис, а тя му изпълни биг тенис (корт).
                Наздраве!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Гриша ще сляза да напълня още бира за здравето на Пресиян ,пък за Колето или набор 88 знам, че е харизматичен и мравките даже път му правят.
                  Наздраве Божич!
                  Наздраве Гриша!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Кво да кажа друго...
                    Ами пак наздраве!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Това крайниците какво могат:



                      Тоя момък спасява песента от'секъде

                      Наздраве!

                      п.п. Като казах крайници се сетих за Боян Радев, и неговите думи една вечер: Риза-130 паунда, панталон-280 паунда, вратовръзка-60 паунда... 'Сичко това го дължИм на тЕлОто си...! Кога тааа тъпа глАва (блъска се с показалец в слепоочието) ми изкара два лева, тогава шЕ Й купим шапка
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Вероятно Тишо пак ще каже, че е педалско, но днес ми ей такова:



                        Наздраве!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Тишо ще ти каже едно браво за Тото и още едно за докато моята китара нежно плаче, без значение дали Клептън или Тото я изпълняват, май имаше и още.
                          Тогава пиян и крив го казах за Джоуви после съжалявах, но тоо лейт.
                          Наздраве Гена,Божич и Гриша!
                          Последно редактирано от тихич; 10-06-14, 00:47. Причина: велика банда и незабравима песен,класика да му кажеш е малко.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                            Това крайниците какво могат:



                            Тоя момък спасява песента от'секъде
                            Браво на днешната младеж,нещо Джеймс се дереше там.
                            Двама велики барабанджии по свой вкус признавам или Бонзо от Цепелин( лека му) и Дейв Ломбардо от Слеър
                            Дейв Грол от Нирвана също има бая потеншъл, но всеки друго го кефи.Именно за това кантар или първо място за най- добър в рока няма, което го прави още по ценен.Има едно допълване и надгараждане и всеки от всяка възрастова група може да пресее според ситото си и да се накефи.
                            И да пие бира ....Наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Малко като глас в пустиня щото всеки хърка ,ама къде е Ачо?
                              Колко дена вече го ядем без него?
                              Тоя образ ако не е тафал някоя лодка, докато снима и е отпрашил за световното в Бразилия по стъпките на Педру Алвариш.
                              И сега дразни из улиците на Сан Паоло с цесекарската педаларка

                              Последна бира, а хич не ми се спира.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро !
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 38 потребители онлайн. 0 потребители и 38 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X