Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    https://www.youtube.com/watch?v=35fDMq2x_eE
    Ае, за последно!
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Нещо ми се мотае от няколко дни тоя румънец у бара. Аман от мамалигарски флейти! Ето нещо от последната класика, която гледах и слушах, и пях на живо!


      Наздраве!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Е, сега вече може да е за последно! Това последно и на концерта! Dream on!


        Лека нощ!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Стой бе Тропчо да тропнем.
          Хубаво парче братле, но с моя промит мозък все на Мориконе ми блъска явно модата е била такава или са си срали в гащите.

          Кво да ги правя тия празни шиша Глорш?
          Бая изпити имам и отпреди ги пазя, освен да им изкормя капачките и да ги дам за сомбрерото на набора за друго не сещам.
          Каква е идеята?
          Австралийците имат традиция да си кичат шапките с коркови тапи от изпитото вино и в един момент шапката прилича на полилей с корков кристал,един вид съхранена минала емоция.
          Имах късмета да изпия стотици литри бяло вино от почти всяко кътче на земята, където се прави макар и да не съм стъпвал там, може би никога няма да мога, но вкусих от жилката характерна за мястото където уж пише на етикета, че е правено.
          Южноафриканско,Чилийско и най вече Блосъм хил- Калифорнийско, това ми бяха любимите.
          В последните месеци на заврян зет в шибаната Англия на педя до Ню Кясъл, заврени в таванска стаичка с легло и булката, ме беше страх да изхвърля празна бутилка от вино щото лесно се качват пълни ,но бина е общ и ги трупах под леглото.Умирам от любопитство да видя физиономията на тъщата и какво откри под леглото, след като си бихме камшика за насам.
          На пияна глава прекосих цяла Англия по средата прескочих до Линкълн, където живяхме да се сбогувам с последно наздраве с приятелите с които работихме и да си взема цото и малката ракетка и 30 метра градински маркуч с ,който майка ми и до сега полива.
          Оставих година и половина бачкане, преди да заживеем с тъщата или нови ел уреди и пълно обзавеждане за една къща и косачката за градина с храстореза и колата си дадох на един приятел, докато бяхме с булката тук за Коледа,но го блъснаха и там една студена вода, но без кола няма работа и друга мърша купих,ама си виках млад съм здрав съм ще бачкам и друг дом и обзавеждане ще купим.И тук от нулата на квартира ,после теглих заем за апартамента той пък само на тухла, ставам в 3 да мажа и в 7 на нивата,направих най- нужното- баня , тоалетна и спалнята, за да се изнесем по бързо ,понеже хазяите натискаха да освобождаваме квартирата, че сина им се прибирал от Англия.
          Май прекалих с бирата, нормално почерпан да си кажа какво ми е на сърце, поне не не съм усмял друг, но себе си.
          Май или юни, от толкоз писане забравих да пия.Наздраве!
          Последно редактирано от тихич; 29-05-14, 02:24. Причина: ех тая редакция, пишеш два часа и за един емотикон стават три заради причината

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Вали гърми наздраве с биричка ,радвам се за Пацо, че е вече наливен с чистак нова инсталация.Браво братле.
            Пък Кольо ако го чуя да каже благородното завиждам, за рождения му ден ще му подаря моята с Данфос компресор дето е дъ бест и такива вече няма в бирените инсталации,заради братлетата от Шина.
            Пак се съмна ама аз съм корназ щото вали ,остава да намеря азимута до мазата и вече обещаната наливна.
            Бе то никой отдавна вече не пие, но тука в бара вярвам срам няма, не че ми пука ама ми е черно пред очите.
            Култивиране, айде за Великден наех едно турче да култивира да не скверня празника и после като се почна сеитба- пръскане откачай -закачай няма кой вода да донесе айде разходки после пръскане пшеница с натъртени ребра ей на никой не го пожелавам, баси кошмара да кихнеш,пръскане на царевица и окопаване до половината пръскане на слънчоглед и сега лигавене препикае и изпече обикалям нивите като див петел и гледам къде е по малко дъжда на царевицата да вляза да окопавам,влизам и то там баш завали.Сякаш март не беше толкова женски, колкото май. Ще я сколасам, само да има чат пат и такива бирени почивки.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Друго си е човек да закуси с баничка. С капачка.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро !
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добро утро от мен.

                  Тишо като го хване алкохолната муза явно го хваща и писателската.

                  На кафенце, от онова...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добро утро, а на Тишо наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добрутро!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            ПиЕници....аре да го ядем!Приятен обяд и наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              'аси! Задрямах. Да пием по едно кафе, че ще ме уволнят иначе.



                              И по една диетична тортичка за закуска:

                              Женя Вълчанова 0888272565

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                                'аси! Задрямах. Да пием по едно кафе, че ще ме уволнят иначе.



                                И по една диетична тортичка за закуска:

                                Все едно ми четеш мислите! Точно на това съм!
                                Наздраве!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X