От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Пък някой вече огладнехме след 18 часовата диета .
Та да ви е сладко и приятен обяд.
Пък някой вече огладнехме след 18 часовата диета .
Та да ви е сладко и приятен обяд.
с ... Пепсииии!
Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар