От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
И аз май ще си сипя направо ракий, че окъснях днес за бира.
Наздраве!
И аз май ще си сипя направо ракий, че окъснях днес за бира.
Наздраве!
Тук са 110 потребители онлайн. 0 потребители и 110 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар