Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве!

    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Пак отрано съвсем празно! Таман видех дека некой требе да почерпи, ма той ще си каже. Аде честито!
      Наздраве!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Земай. Дваесе.

        Майтап, вземи за мен един, ама държа да си го платя като дойда. Ако ще се правиш на богат-недей взема, аз ще се оправя през нета.
        В последния ни телефонен разговор стана дума за концерта - надявам се си спомняш! Също така те питах дали да ти взема билет, отново се надявам да си спомняш и отговорът ти беше "Да". В горния си пост търсех потвърждение (ако това не помниш - врътни скрола и го препрочети, баси).

        За богатства ми говориш... ми, говори сиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:4fvgdaq_th.gif
Прегледи:6
Размер:1.5 КБ
ID:5575975

        Без наздраве си!
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Гришо, май през цялото време сме си комуникирали мислейки си различни неща.
          Досега аз съм имал предвид ти да купиш билетите физически, без финансово задължение. Демек-като дойда ще си платя билета. Ти си мислел да ме черпиш, и с тези различни нагласи сме си писали, говорили...
          Пак ти казвам-държа(и то много) да си платя билета. Твоята услуга ще е да го вземеш и съхраняваш, да ме посрещнеш някъде из София, и да ме заведеш до Армеец. После напиването се подразбира...

          На кафенце.
          Изпивам го и отивам на село. С първите слънчеви лъчи трябва да съм на нивата и да си култивирам безметежно...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добрутро
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добро утро!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро!

                Колето и Гриша се разбраха чак на сутринта хахахаха
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добрутро!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добрутро.
                    Снощи, гледам -някои от вас се забляли и премествали стълбове,
                    други чакали да се вдигне (росата де) че да си пуснат семето,
                    трети искат да идват в София на Арена и после да се черпават с четвърти,
                    ама не подвикват да се черпаваме оПщо...
                    И накрай кака не била метнала никой вчера, ама аз я преметнах нея пък по случая..
                    Назкайве.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Вече не пия.Трябва ли да сменя групата на бара с такава на трезвениците ,или 'на кафе'))))
                      поздрави!
                      Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
                        Вече не пия.Трябва ли да сменя групата на бара с такава на трезвениците ,или 'на кафе'))))
                        поздрави!
                        Сакън...да не си посмяла......за вечни времена ли спря градусовите напитки? туй между другото. Тук знайш ли колко ту пием ту не пием, ма са Звиняваме подходящо на някоя сбирка....Звинителната бИляжка както казва Дедо Коко требе да е стъклена и с подходящите, етикет, градуси,и количество....
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                          ...Звинителната бИляжка както казва Дедо Коко требе да е стъклена и с подходящите, етикет, градуси,и количество....
                          И шишето да е триъгълно или квадратно, за да не се търкаля в багажника.

                          Наздраве!

                          п.п. Имаме банкетче, не знам дали е нужно да споменавам...
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение

                            п.п. Имаме банкетче, не знам дали е нужно да споменавам...
                            Няма нужда,то всеки ден ви е банкет

                            Аре да го захапвате,приятен обяд и наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                              Сакън...да не си посмяла......за вечни времена ли спря градусовите напитки? туй между другото. Тук знайш ли колко ту пием ту не пием, ма са Звиняваме подходящо на някоя сбирка....Звинителната бИляжка както казва Дедо Коко требе да е стъклена и с подходящите, етикет, градуси,и количество....
                              Pwhahahahaha-голямо благодаря!)
                              Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Вижте колко е як новият подпис на Вива!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 97 потребители онлайн. 0 потребители и 97 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X