Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ади и аз да викна наздраве с кво ли?.... ми изпиф си дажбата от ракии с лед и още куп салати и кебапи, а уж си казах че от днес ще съм на диета и няма ям мИсо и ЛяБ, ма пак Апнаф пуста лакомия.
    вили то трудно у нашето кръчме да преразкажеш толкУ нЯщо...ми нимоЙ.....нал знаШ тук сме отбрани от Баровец нагорИ, и кой по е най не се знай.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Ей тоя правопис бре......
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ее, Вив, 10 точки получаваш, от 5 максимум!

        Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Вили, де се затри цела седмица, бре?
          А наздраве и добре дошла!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Ми набърже, разбор:

            1. Миро бил в Сф, пил кафе със Соня, Гриша и Ива, Евгени ял ребърца, а на кака Доби не се обадили. Кольо не го хванаха полицаите, Дани свърши една камара градинска работа, Тарга ял пица, дедо Поп не е родил още, Ачо още се кара с правописа, Сашо (единия) напипал готина бира, другия се запи някъде с комшията, Тишо се оправи с пръскачката. Митре е тук некъде, а на Живко му е петък. ДедоКоко чакаше ДедоКоковица да се натутка на вилата. Ко пропуснах?

            2.Наздраве!
            Е как ко мъ. Не каза къв го яде. Наздраве.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Вили, де се затри цела седмица, бре?
              А наздраве и добре дошла!
              Бях малко на екскурзийка. Благодаря!

              Наздраве!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Е как ко мъ. Не каза къв го яде. Наздраве.
                Много пък си любопитен.

                Наздраве
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  То бива, бива Якоруда мъ съвсем ни забраи!

                  Наздраве и добре си си дошла.
                  Кой е ходил в Якоруда и не се е обадил на този баровец
                  Борис Хаджиценев (bob4oo) ...Аз ходих миналата седмица и питах къде да обядвам . Веднага бях насочен в най хубавата кръчма в града. Наздраве Една снимка от пътя към Трещеник...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0753.jpg
Прегледи:1
Размер:237.1 КБ
ID:5575801

                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Между Варна и Лазарово има 5 дена разлика, поне по моя календар. А твойто е два месеца по-натам и имам идея да те уважим.
                    Опа, мислех, че Лазарово е доста по-натам в календара. Моя грешка.

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Но на мен си ми харесват по дифолт леките пива. По възможност под 4,5%. Тази е 4, та е идЯлна!
                    Не обичам спиртосаните бири и специалните пива. Затова завиждам на Тишо за джаджата.
                    И аз така, и също му завиждам за джаджата. Но освен градуса на бирата за мен е важен и ароматът и вкуса.
                    Преди седмица-две пих астика(стара любов ми е), ама прекалено много мирише на хмел, а това не ми харесва, и скоро няма да си взема пак такава. Изобщо не страдам от местен шовинизъм, но шуменското си ми е перфектно за вкуса-леко, с неутрален вкус, без натрапчиви аромати, и няма спирт. За разлика от прехвалените загорки и каменици.

                    Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                    Плюс туй, нещо така -ВИП покани с консумация например , като за свои хора, а?
                    Тц, не лепнеш.
                    Всички са поканени, ама в офроуда има едно основно правило-"Кой каквото си донесе-това ще яде. Кой каквото си доведе... продължи си сам изречението.
                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Ко пропуснах?
                    Тъкмо щях да кажа какво, и видях-2. ........

                    И от мен наздраве.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Багер .. ще идваш ли на Сливен?
                      А .. и виж там .. си оправи Петъците. Почивни, работни, стачкуващи.

                      Да знам де ... чудя се дали да отварям шестото буре от третио ред ....
                      С ракиЙ .. разбира се ... да видя дали не се е развалила ... или мухлясала нещо.

                      Колето може да сподели ... дали биваше третото буре от същио ред.
                      Лани му носих ... да близне.

                      Наздраве Банда!
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ще ходя и на Сливен. Нали трябва да си снимам навигатора. Та може да донесеш от оная, омирисаната ракия.

                        Наздраве
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение

                          Колето може да сподели ... дали биваше третото буре от същио ред.
                          Лани му носих ... да близне.
                          Биваше. Ама май не беше от третото буре. Не знам за реда, ама бурето беше друго.
                          Наздраве Румба. Тази година съм канен за навигатор, ама и да не стане-пак ще дойда, дано този път да не се размине само с близане.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Едно леко пздравче за дамите:



                            Макар това да не е от любимия ми жанр, песента си е супер, а и Лайнъл си е талант отвсякъде, та изпълнението пълни душата.

                            Иска ми се да чуя тази песен в изпълнение на Лорчето Караджова... Наживо разбира се...

                            Наздраве на всички.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Да не се каним, ама ....

                              Наздраве!
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Тенкю, Коле!

                                Наздраве!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 58 потребители онлайн. 0 потребители и 58 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X