Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Е, те тава а филм!
    Я, нали ви казАх че сте Свинье! Те.



    Наздрве да ва ева!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Спрях да чета на португалчето ли беше....
      Наздраве!... Пишко...
      Хей Гена квото става в Вегас или бара си остава в бара. Няма такъв срам на земята някой да извика между почти 2000 калпака Пишко е те пък ,че разбраха другия път .
      Давай да те черпя и да забравим

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Ей, киселата, ма ти верно си била от Стара Загора, що не каза, щяхме да се запознаем. И да участваш в един от най-готините купони които са ставали някога.

        Наздраве ти.
        Бях убедена ,че е готино!Опитах да разбера къде що,ала ... Пък и ме беше срам,нали съм нова!
        Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
          Тишко пишко си има история или бачкам си на поточната линия и пиленцата идват, ама до мен едно свежо португалско, идва оня идиот дето засича времето- то девойчето таман се учи, пък бай Тишо е по бръз от бързите и прави нормата и за двама, пита ме за име и казвам :Тишко.
          В обедната почивка само някой крещи Пиииишко.
          Но като верен в червата си съпруг не се поддадох на изумлението, а изкушенията бяха друго на ръка ,баси преобличам се и две готини англета направо ме издухаха в шкафа с ботушите луда работа, една чехкиня пак за обяд с око ми свали дънките, да ама съм верен, не ми минават тия- баси мръсните номера.
          Наздраве с бира
          Тишо, подхождай по-нежно към дамите бре!
          Аз като вида некоя дама и и прошепвам в ухото "-Сакаш ли да ти пОкажа "грозното пате", да не зема а та прИбия! Нежност, романтика!

          Наздраве да ва ева!
          Свинье!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
            Бях убедена ,че е готино!Опитах да разбера къде що,ала ... Пък и ме беше срам,нали съм нова!
            Щом си влезла у бара - нема срам!
            Наздраве!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аз...аз... сЪ засрамих!

              Наздраве!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Систър не ти знам името, но и аз съм нов заблуден и жаден намерил оазис в бар Наздраве между истински добри хора и приятели ,кефя се да пием заедно ,кефя се да се майтапим заедно да споделяме музика и да се ядем един друг по най- безобиден за всеки начин и в същото време да ценим и държим един за друг ей това последното е най- ценно за мен
                Всъщност тия подробности не трябваше да ги казвам, с времето сама ще ги усетиш и изпиташ ,наздраве с бираааааа
                Последно редактирано от тихич; 03-02-14, 00:49.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                  Аз...аз... сЪ засрамих!

                  Наздраве!
                  Що бе?

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Винаги съм се кефил на усета и таланта на барабаниста с тази песеневала на лапето, не знам дали полицаите или трите патрулки ченгета усетиха кеф, но поне ги направих диви и щастливи преди да ми вземат книжлето с тая песен ,всъщност толкова ги бях оставил назад в времето ,че ме закопчаха като си затварях вратите на гаража ,другия път няма да ме стигнат щото няма да има такъв................... но ако има ще ме търсят под Батовския баирназдраве с бира
                    Последно редактирано от тихич; 03-02-14, 01:51.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро !
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро да е!
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                            Щом си влезла у бара - нема срам!
                            Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
                            Пък и ме беше срам,нали съм нова!

                            Точно така е-няма какво да се срамиш. Тук няма кой да те подиграе или игнорира, или нещо друго такова гадно.
                            И да знаеш-може като ни четеш някоя вечер да ти се струва, че тези ей сега ще се сбият, ама всичко е само майтап, правим го за да е весело.
                            Абе ще видиш, само стой, а не да избягаш както направиха много други. Ама те само губят де...

                            Айде на кафенце, преди да отида да взема от банката субсидиите и да ги занеса да си върна борчовете. Половината...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро на всички. Честито и на Тихо, че чак сега прочетох. На кафе.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 67 потребители онлайн. 0 потребители и 67 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X