Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    А здравейте бре,и тук няма помен от мъгла!Времето е като лято,след малко отивам да вадя мотора!Снимки на морето и времето у оная тема!Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
      Викам да взема да помета малко, докато питата втасва....чувала съм, че било много хубаво да се мете сутрин рано
      Ако си пееш докато метеш, халал да ти е, дано всяка сутрин така да се събуждаш!
      Наздраве!

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Добро утро ! Сонче ти от 4 ч. метеш във форума не можеш да спиш или... като мен - дигнаха ме в 6.30 да отпушвам канала...
      Кой "канал" - уточнявай се колега - по конкретно!
      Наздраве!
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
        Нещо грипирАх, че не мога да спя.
        Наздраве, дружина от свети Загоркен...

        [ATTACH=CONFIG]669260[/ATTACH]
        Да свети, да свети - колко да свети!
        Наздраве Свети свети загоркен!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Да са ева у смотания да са ева, що ги пускам един след друг, като има бутонче за редакция?! А де! Мноо съм ПроЗТ! Че, и три поста един след друг ги нанизах!
          Наздраве!
          Последно редактирано от Румен Петров - RFF; 11-01-14, 12:19. Причина: Щот съм ПроЗТ!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
            Да са ева у смотания да са ева, що ги пускам един след друг, като има бутонче за редакция?! А де! Мноо съм ПроЗТ! Че, и три поста един след друг ги нанизах!
            Наздраве!
            и АЗ да те ева,как може да пълниш по три маси в бараНаздраве бре!

            Ударих разходката с мотора,с едно гадже!Само Дида да не разбереНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0961.jpg
Прегледи:2
Размер:232.0 КБ
ID:5552407Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0963.jpg
Прегледи:2
Размер:212.2 КБ
ID:5552408
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Тука е едно пролетно-лятно, слънчево и топличко. Пофърчах с метлата напред-назад и сега отивам да се гримирам.

              Наздраве с една малка биричка.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                Тука е едно пролетно-лятно, слънчево и топличко. Пофърчах с метлата напред-назад и сега отивам да се гримирам.

                Наздраве с една малка биричка.
                Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ще ми се гримира тя...
                  Да беше врътнала една мусака
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Време е за кафенце
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Значи така никой няма оправдание.....щом аз дрътата баба с унучето дето няма кой да го гледа съм вързала програмата, че и риба норвежка скумрия налових, и паламуд упуших, и хайвера му разбиф, и ша присъствам първа пушка....Другите дан ми са оправдавате,....
                      Айде до сбирката....Ша маам на стоп на Гриша, той мое и дан ма отрази, но поне Сончето ша ма види...
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                        и АЗ да те ева,как може да пълниш по три маси в бараНаздраве бре!

                        Ударих разходката с мотора,с едно гадже!Само Дида да не разбере[ATTACH=CONFIG]669323[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669324[/ATTACH]
                        Покажи и суратя на момата бре серсемино!
                        Наздраве да та ева у керпедена!
                        Баси, хората с к'ви моми излизат на расотка, а аз излизам на расотка с джип! Пу да са ева!

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Тука е едно пролетно-лятно, слънчево и топличко. Пофърчах с метлата напред-назад и сега отивам да се гримирам.

                        Наздраве с една малка биричка.
                        Виве, предлагам грим на фирмата "Токати" - много траен, предимно в синия цвят, след време си сменя цвета сам, задължително се нанася от човек с опит. За по големи площи може да се използва права лопата.
                        Наздраве!

                        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                        Значи така никой няма оправдание.........Ша маам на стоп на Гриша, той мое и дан ма отрази, но поне Сончето ша ма види...
                        Лельо, на Гришата, му махай с една тухла четворка завързана на въженце, по предното стъкло му махай, за да те види! Ща отрази отмах!
                        Наздраве!
                        Последно редактирано от Румен Петров - RFF; 11-01-14, 14:57.
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                          Покажи и суратя на момата бре серсемино!
                          Наздраве да та ева у керпедена!
                          Баси, хората с к'ви моми излизат на расотка, а аз излизам на расотка с джип! Пу да са ева!


                          Трябва да ти покажа и моя сурат тогава!Наздраве да те ева у гъзеротоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0962.jpg
Прегледи:2
Размер:138.6 КБ
ID:5552417
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Стоенчо Сарионеса намина за малко да провери как врЪви подготовката.
                            Каза че довечера има семеен аранжимент, ъъъъ , такова- ангажимент
                            и остави една ходеша извинителна билЯШка от Шотландия.

                            Ади ве, нема ли да идватИ вече?
                            Назкайве.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Дедо, взех тъмна бира, винце, малко Пъстъци и едни банбони и тръгнах наздраве!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве на останали те у бара!
                                Константин Вълчанов.0888313247

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 38 потребители онлайн. 0 потребители и 38 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X