Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добро да е. Изпих кафето и ае на раОта
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добро утро ! Сонче ти от 4 ч. метеш във форума не можеш да спиш или... като мен - дигнаха ме в 6.30 да отпушвам канала...
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Добро утро! Гледам сън не Ви хваща.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добро утро!
          Сбиркаджиите, ще кажа нещо, ама няма да ме биете, нали?
          Отивате на един хвърлей място от Кремиковския манастир. Що не се качите дотам, докато се пекат мръвките?
          На 15 мин. път ви е едно от най-красивите места в България.
          Заведете децата, пък и вие да си оплакнете очите и дробовете

          Наздраве!
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Е аз на Кремиковския манастир съм се качвала на няколко пъти, последния тази пролет на път за р. Елешница в Балкана.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
              Е аз на Кремиковския манастир съм се качвала на няколко пъти, последния тази пролет на път за р. Елешница в Балкана.
              И аз се отбивам всеки път, когато съм в района . А днес времето е чудно.
              Наздраве!
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                Добро утро!
                Сбиркаджиите, ще кажа нещо, ама няма да ме биете, нали?
                Отивате на един хвърлей място от Кремиковския манастир. Що не се качите дотам, докато се пекат мръвките?
                На 15 мин. път ви е едно от най-красивите места в България.
                Заведете децата, пък и вие да си оплакнете очите и дробовете

                Наздраве!
                Дани, аз ще съм с чуждо магаре дето ме качат, там слизам
                На Кайве второто циганско, и шетане че трябва да свърша доста неща преди да си дам почивка....
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Каква врява се е вдигнала тука от 4 часа, не е истина! Соня хванала точилката, Сашо отпушва дупки секакви... Не може да си доспи човек.... А добрутро!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                    Викам да взема да помета малко, докато питата втасва....чувала съм, че било много хубаво да се мете сутрин рано
                    Соня- ти нещо не си добре със втория етаж.
                    Бива ли у 4 са'атя да станеш- кайве да пийш и питка да месваш?
                    Ако бях на теб- само забърквам тЯстото и после на скарата 'найш к'ви пърленки стават- топли, топли... Ама ти си знайш.

                    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                    Добро утро!
                    Сбиркаджиите, ще кажа нещо, ама няма да ме биете, нали?
                    Отивате на един хвърлей място от Кремиковския манастир. Що не се качите дотам, докато се пекат мръвките?
                    На 15 мин. път ви е едно от най-красивите места в България.
                    Заведете децата, пък и вие да си оплакнете очите и дробовете
                    Наздраве!
                    Да бе да -15 минути- друг път.
                    Тука е фанала една гъста Кремиковска мЪгла- мамата си трака,
                    таман да се загубиш нейде по завоите и после да организирваме акциЙ по откриване на загубен баровец.
                    Назкайве.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Евгени, да не искаш да кажеш че сме ти попречили да проспиш сбирката? Айде ти имаш оправдание, ама Даника засега няма алиби.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Евгени, да не искаш да кажеш че сме ти попречили да проспиш сбирката? Айде ти имаш оправдание, ама Даника засега няма алиби.
                        Ква сбирка, бре?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                          Бива ли у 4 са'атя да станеш- кайве да пийш и питка да месваш?
                          Щот съм на работа ... та е тук при мен ... а ти ще имаш задачата някак да я стоплиш довечера
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                            ....
                            Да бе да -15 минути- друг път.
                            Тука е фанала една гъста Кремиковска мЪгла- мамата си трака,
                            таман да се загубиш нейде по завоите и после да организирваме акциЙ по откриване на загубен баровец.
                            Назкайве.
                            Еееее, точно там няма да се загубя . Това едно време ми беше част от служебния район. Дето се вика, знам ги землищата на общини Подуене и Кремиковци не само "на око", а и по кадастрални номера Тук мъглата се вдигна. Ще се вдигне и там.

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            .... Айде ти имаш оправдание, ама Даника засега няма алиби.
                            Имам, имаааам.
                            Ей сега тръгвам да видя дали съм имала "посетители" на вилата през седмицата.
                            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              Тук мъглата се вдигна. Ще се вдигне и там.
                              Абе тя ще се дигне, ама не се знае точната дата.
                              Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                              Имам, имаааам.
                              Ей сега тръгвам да видя дали съм имала "посетители" на вилата през седмицата.
                              'Начи това алиби не е приемливо- отиваш, правиш проверка и после се донасяш на трети пореден имот от дясно по уличката след ЖП прелеза.
                              Последно редактирано от dedoKoko; 11-01-14, 10:28.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Така де. И на мен не ми звучи достатъчно убедително.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X