Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    И тук тържествено вдигам наздравица с голяма чаша прясно мляко за здравето на нашия председател г-н Милков!
    Защото, ако не бе той да просвещава хората в Истината, отдавна светът да се е свършил!

    Бъдете разумни и спасете душите си, жалките, докато още можете! Елате в Клуба Му!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Миро, да не си отказал питките бре? Аз ще нося пепси ако трябва.
      Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение




      Айде, казвайте кога ще е ... мислех да се появА традиционно - с по една пита във всяка ръка .... ама щом Бочката така горещо ме моли за пепси .... няма как!
      Поправям се,Вивето ще донесе пепси а Сончето питки пък аз ще донеса ракиЙ!

      Наздраве!
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
        Ле ле КоленЦЕ ... върна ме мнооого назад .... отдавна не са ми викали така приятелките
        Наздраве
        От мен чакай простотии и майтапи.
        Е, не мога да съм прозд колкото дебелия плешив, макар простотиите да ми идват отвътре. Той е всепризнат цар на простаците, вдъхновение и идол за подражание за такива полупростаци като мен.

        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Направо ще ти дам дъщерята за снаха. Може да я вземеш тези дни около Нова Година.

          Наздраве!
          Кара ли ски? Има ли виза Дубай (само да знаеш каква писта има там) ? Ако - да, току виж сме се договорили за хонорара ми.

          Наздраве!
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Malkiya Rumba Преглед на мнение
            И тук тържествено вдигам наздравица с голяма чаша прясно мляко за здравето на нашия председател г-н Милков!
            Защото, ако не бе той да просвещава хората в Истината, отдавна светът да се е свършил!

            Бъдете разумни и спасете душите си, жалките, докато още можете! Елате в Клуба Му!
            Къш бре!
            Аман вече, човек не може да се скара на единия спамер, идва друг.

            Накъде върви този свят Боже?..
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Къш бре!
              Аман вече, човек не може да се скара на единия спамер, идва друг.

              Накъде върви този свят Боже?..
              Бъди разумен и спаси душата си, жалката, докато още можеш! Ела в Клуба Му!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве от мен на ракия със салата(кюполу+пресни домати).
                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                АСК Ален Мак

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добър вечер. Тази вечер за малко се разминах с пътуване до София. Щяхме да направим една сбирка утре. Язък. Наздраве.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                    Наздраве от мен на ракия със салата(кюполу+пресни домати).
                    Кога се прибра, кога седна на масата. Свиня. Ни тъ ли исрам. Марш в клубът Му.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Да бе в клубът Му. Не видиш ли на какво е седнал.
                      Само някаква сланина или джумерки му липсват, за да е извън всякакво съмнение, че е от нашите.
                      Аз не се и съмнявам де, ама за който не го познава...

                      Наздраве на морските(с).
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Добър вечер. Тази вечер за малко се разминах с пътуване до София. Щяхме да направим една сбирка утре. Язък. Наздраве.
                        Пфу, деаа!
                        Наздраве ви, на теб и Венци, и на всички!
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Нищо не може да биде сторено за твоята душа...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Румене, ще ме накараш да ода до Ямбол да ти разаснявам разликите между антифриз за -50 и такъв +50!

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Кога се прибра, кога седна на масата. Свиня. Ни тъ ли исрам. Марш в клубът Му.
                              Тя жената ме чакаше да се пребера и масата е готова.
                              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                              АСК Ален Мак

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Не се оправдавай, свиня. Наздраве с бадеми и джони.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X