Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Тихич,тая саздърма,дето не я кусваш,не се пави от прясно месо.
    А тая дето ще я правите можеш да ми я пратиш...
    Наздраве.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Ти недей чака обезболяващото да действа като упойката. То е само за по-леко изживяване на болката. Слаба ракия демек. Нещо като 10% от силата на упойката. Ама без него-100 пъти по-гадно...
      Алкохола не вреди, ама и с нищо не помага, освен ако не се напиеш яко, ама яко. Ма в този случай може и да навреди, знам ли...
      Остава да си го изтърпиш, първите 10-15 часа е гадното, после отпуска.

      Абе има си един лаф-"Зъб та те боли и ..... да те сърби е непоносимо" Ако някой не знае какво се крие зад точките-на лични, че модераторчетата не спят, тя думата не е за малолетни...

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

        Абе има си един лаф-"Зъб та те боли и ..... да те сърби е непоносимо" Ако някой не знае какво се крие зад точките-на лични, че модераторчетата не спят, тя думата не е за малолетни...

        Наздраве.
        И ЖУВ ли бе Коле?Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
          и дори дърто агне, не ща да гледам на ченгела.
          Аз пък как искам да ги гледам... Разбира се-не дърти, не знам за възраст, но нещо като 20-25 кила да е. По възможност в пещ, или на трап, печено поне 5-6 часа... Като хванеш кокала и вадиш само него... После си сипваш в една голяма чиния от димящото месо, отваряш добре изстудена бирица, и.....

          Айде наздраве, че лигите са вече по копчетата.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Няма гориво Аче ,лека, буху буху
            А колко целувки имам за Колето, мислех по еконт да му ги пратя ,но ще е по мощна тръпката наживо!
            Хей няма нищо пуфтърско, само дето ще ходи весело замаян из Шумен.
            Наздраве с последна глътка!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              И ЖУВ ли бе Коле?Наздраве!
              Тц, точно обратното.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                Благодаря, Коле.

                Почна да ме пуска упойката, а не ме е фанало още ни пийенето, ни обезболяващото.

                Наздраве!
                Колкото повече го мислиш, по лошо. Намери си някакво занимание, че да ти дърпа акъла на друго място. Наздраве.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                  И ЖУВ ли бе Коле?Наздраве!
                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Тц, точно обратното.
                  ВУЖ?

                  Наздраве! Аз хубаво си бях измислила друго занимание, ама му се наложи да си пътува спешно наопъки.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Кофти. Пробвай с някоя електронна игра. Без майтап
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аз съм от наше село, а тук говорим на И. Наздраве!
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        ВУЖ?
                        Щом така и викаш
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Пийни още, ама избери - или пиене или обезболяващо, не може и двете!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Нимой, нимой, та да не ти рекна как ортуваме по един друг край...

                            Това е от селото на майка ми.
                            Да не ти започвам от моето село, че там ги знам повече.
                            И кво-да пиша както ми е кеф като оправдание за нежеланието да проверя как се пише някоя дума дето не знам как точно се изписва...

                            Абе не съм стнала с гъза, ама така дойде. Не се заяждам, така дойде.
                            Наздраве Генчев.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              "Зъб та те боли и ..... да те сърби е непоносимо" Ако някой не знае какво се крие зад точките-на лични, че модераторчетата не спят, тя думата не е за малолетни...

                              Наздраве.
                              Гъзец ?
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Истината е някъде там, по средата.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X