Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Дани, споко - аз се прибрах с колата, но си намокрих краката до коленете плюс цялата коса плюс якето, пък колата ми не е кабрио! Просто за 3 метра ходене до входа Викни си такси най-добре, ама малко повечко ще ти излезе в задръстванията

    Наздраве на пиещите, пишещите и Панагюрище!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
      Дани,аз токчета не ползвам-чупят се под тежестта ми(тежа си на мястото)
      Наздраве.
      Разбрахме се
      Ти няма да носиш токчета, а аз няма да се докарвам до дередже да се чупят под тежестта ми
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        ... Викни си такси най-добре, ама малко повечко ще ти излезе в задръстванията
        Охх.
        Сетила съм се, ама тук и при такова време и намирането на такси си е на магия.
        Ае!
        Стискайте ..чашите
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1010747_10151806803142573_1094640829_n.jpg
Прегледи:1
Размер:18.8 КБ
ID:5534120
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
            Разбрахме се
            Ти няма да носиш токчета, а аз няма да се докарвам до дередже да се чупят под тежестта ми
            Има сделка!
            Наздраве.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]646324[/ATTACH]
              Я го пък тоя! Аз се чудех де се затри, а ти си се бил пропил. С вода....

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                В момента 5 потребители разглеждат темата. (5 регистрирани и 0 гости)
                Що се криете?
                От мама и тате ли?
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Кой се е скрил верно

                  Наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                    Що се криете?
                    От мама и тате ли?
                    Я да видим, брат ти, Тарга, Дани, Евгени станаха 4. Кой ли е 5-тия?

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Я да видим, брат ти, Тарга, Дани, Евгени станаха 4. Кой ли е 5-тия?

                      Наздраве!
                      ШпиОН!
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        През нивата ми минава един път. Който изобщо не съществува на никоя карта, утъпкан е преди години като граница между двама земеделци, и мангалите от селото го ползват като ходят да крадат, или по някаква друга работа, че скъсява пътя с половин километър.
                        Сега този блок го разделихме напреки, и пътя минава през моето владение. И аз естествено го ора, защото минава през средата на нивата ми.
                        След малко идва един мангал, с каруца натоварена с дърва, и ядосан ми заповядва да съм отидел и да оправя пътя.
                        Обяснявам му кротки и човешки, че тук няма път, имало е, ама вече няма да има. Онзи обаче не взема от дума, и вика, че щял да ми запали нивата.
                        А аз го попитах дали е виждал крак сгънат напред от коляното, така ще си гледа двата крака, ако посегне.
                        Онзи държи един кол, и виждам, че се чуди как да го вкара в употреба. Викам му, че ако ще удря с кола да удря, ама да гледа да ме убие от първия опит, е иначе си ебало мамата...
                        Накрая псувайки си хвана коня и замина.
                        Утре ще направя няколко дълбоки бразди и на подхода към нивата...

                        Наздраве на всички.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          аз го попитах дали е виждал крак сгънат напред от коляното
                          Що плашиш хората бе?
                          Разбягаха се...
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Ние парното не го гасим от месец, ама цялата тая дъждовно-духовита обстановка и тъмното ми действат потискащо.

                            Наздраве!
                            Тука все още си е топло и без грам дъжд!Наздраве!

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Да не дава господ никому, това упражнение не съм го играла от ученичка. Миналата година се пробвах два пъти да слизам до градо с метрото, ама не ме грабна.

                            Наздраве!
                            А пък ние нямаме градски транспорт и си маеме пеша!Наздраве!

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            През нивата ми минава един път. Който изобщо не съществува на никоя карта, утъпкан е преди години като граница между двама земеделци, и мангалите от селото го ползват като ходят да крадат, или по някаква друга работа, че скъсява пътя с половин километър.
                            Сега този блок го разделихме напреки, и пътя минава през моето владение. И аз естествено го ора, защото минава през средата на нивата ми.
                            След малко идва един мангал, с каруца натоварена с дърва, и ядосан ми заповядва да съм отидел и да оправя пътя.
                            Обяснявам му кротки и човешки, че тук няма път, имало е, ама вече няма да има. Онзи обаче не взема от дума, и вика, че щял да ми запали нивата.
                            А аз го попитах дали е виждал крак сгънат напред от коляното, така ще си гледа двата крака, ако посегне.
                            Онзи държи един кол, и виждам, че се чуди как да го вкара в употреба. Викам му, че ако ще удря с кола да удря, ама да гледа да ме убие от първия опит, е иначе си ебало мамата...
                            Накрая псувайки си хвана коня и замина.
                            Утре ще направя няколко дълбоки бразди и на подхода към нивата...

                            Наздраве на всички.
                            Коле бой и това е,баси наглите мангали!Докато е сам няма да посегне,страхливи са.Ма като станат повечко и почват да рипат!Мааааамаааим ааааа................!Наздраве!
                            Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 06-11-13, 18:53.
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              И шпионЪТ даже.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Аз и сготвих 100 ястия, тя си говори по тела, баси...Тц,тц,..
                                Ае..................
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1118.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5534133
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 31 потребители онлайн. 0 потребители и 31 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X