От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз пък.... си варя чорба... гъбена при това.... Идва нощ, все нещо трябва да се яде.....
Наздраве!
Аз пък.... си варя чорба... гъбена при това.... Идва нощ, все нещо трябва да се яде.....
Наздраве!
.jpg)


Тук са 102 потребители онлайн. 0 потребители и 102 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар