От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Това ще да е с Витарката дето човърка до откат.
Наздраве за Колето!
Това ще да е с Витарката дето човърка до откат.
Наздраве за Колето!
НиколаааааааЙ Колееееев
..., или иначе казано, Кольо!


Наздраве!
Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар