От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Виве значи трябва да говорим с Мехата,понеже нямаме право да караме по река.Може да ни глобят.
Виве значи трябва да говорим с Мехата,понеже нямаме право да караме по река.Може да ни глобят.



Тук са 271 потребители онлайн. 0 потребители и 271 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар