Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве, айде да изчезнат всички вируси, пролет иде, цветенцата, птичките, пчеличките...

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добър вечер. Наздраве. Маскирахме се с уиски на работното място. Това на нищо не прилича. Ще се местя при млекопитаещия.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ачо, да ти е живо и здраво синчето
        Сега ще видиш какви глезльовци и ревльовци са момченцата още от малки.
        Наздраве!
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          А че той Ачо е тука от одавна, не може да не го е разбрал туй за момченцата...

          Наздраве
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Добър вечер. Наздраве. Маскирахме се с уиски на работното място. Това на нищо не прилича. Ще се местя при млекопитаещия.
            Комшу....не мой срамиш маалата...то мляко само за кафето и за болни.....е аз съм болна но мляко не пия. Виж зимай примар от Жени, през деня парацетамол, вечер водчица е евала.....а аз отказах греяната ракия щото не ми се кусва алкохол.
            А Наз.чай!
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              За разболяващите се:

              Лечението, или профилактиката на настинки и грип не се правят с алкохол. Колкото и да ни е приятен за пиене, колкото и да го боготворим, за организма си е натоварване да го преработи. Защото нали все пак е вид вредност. И в стремежа си да преработи и изхвърли алкохола-организма пилее ресурс за това, вместо да се бори с гадинките които се мъчат да ни разболеят. И накрая се разболяваме, ако гадинките все пак не са били малко, или много слаби. Или пък организма ни е много силен, та има сили и за гадините, и за алкохола.
              Та ако наистина се усещате, че се разболявате-не пийте алкохол, особено жените. Те понасят алкохола по-трудно, и организма по-лесно се предава на гадта.

              Разбира се, има жени които колкото и да пият не се напиват, познавам лично две такива. Ама са рядкост.

              Айде наздраве, въпреки антиалкохолната лекция. Все пак никой не забранява да се пие, особено ако си здрав и щастлив. Като мен.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ачооо, жив и здрав младия наследник!!! За здравето на Ачо-младши, здрав и спокоен да расте, за да има сила за бели, като позаякне. И кураж за майка му!
                А красивата кака как приема новината или още не може да осъзнае. Снимайте непременно първата им среща вкъщи, живот и здраве.

                Наздраве

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Коле, уби всичко детско в мен. Бях толкова сигурна в лечението. Наздраве!
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ма ти и детско ли си имала в теб? Я да се вземаш в ръце, гиди магарица с магарицата ти... Да не кажа на Косьо да ти тегли един хубав...(тук думата е по желание)

                    Наздраве Женя. И на Косьо.

                    И на другите де, да не си помислите нещо.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве доктори
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Отчее, отче, къв строшен джип ми даде бре... Коляновия вал бил за фърляне, ще се зема друг мотор.
                        Баси как ме набута...
                        Тъкмо си дадох последната вноска, и на другия ден мотора изтрака...

                        Наздраве(през зъби)
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ачо ... цел ден бачкам като вол и ... чак сега сколасах да стигна на компа.
                          Само ще ти кажа, че детето е родено на велика дата!( и аз днес имам РД)
                          Така, че ... имаш да черпиш, ... както и аз де ....
                          Да ти е жив и здрав!!!
                          Да слушаш Мама и ... наследника.
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            А Кольо ... не го слушайте за нищо!!
                            Колко му е докторлъка .... он, че ми дава наклон на .. кога да пием и кога не!
                            Толко му е и майсторлъка ... Как ще изтропаш лагери бре серсемино!!

                            Няма да питам с какво масло си с какъв филтър, кога го смени .... нямаш ли ламба за маслото ....
                            Другото е, като го купи тоа дзвер ... не му ли отвори капачката за наливане на масло, не видя ли нещо вътре, не отвори ли капака на клапаните да видиш, че вътре е като циганска колиба след пет зими само с гуми в печката.

                            Уфф ядосах се!
                            Наливам си едно и Ви думам Наздраве!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Румба, не си прав. Ама никак не си прав.
                              Двигателя вътре свети. Е, не свети, но няма никакви гадости, само равен светлокафяв цвят. Гледан двигател е, не е някой каран с М10Д, то сменяно на 27 000 км...
                              Маслото е Total Quartz9000, 10W40, сменено преди 200о-3000 км. Филтъра не знам какъв е точно, какъвто ми даде моя търговец, като му казах, че искам хубав, че ми е кола за каране, и искам да ми е в ред. Ламбата се държи както си трябва-угасва почти веднага след палене, абе като всяка кола.
                              А лагера изтропа след като настройвах газовата уредба, след едно изфорсиране до малко по-високи обороти. Не кой знае колко високи, надали са били повече от 4500. Айде да са били 5000, пак е далеч от границата, все пак е бензинов мотор, колкото и да е нискооборотен.
                              Абе имала глава да пати...
                              Отчето трябва да поеме половината ремонт сега...

                              Айде последно наздраве, аз си лягам че след цял ден в сервиза съм уморен.

                              П.П. Видя ли сега какво направи... Като ме ядоса излишно-забравих да ти честитя рождения ден.

                              Ами честито, все така да младееш, да си весел и здрав, и по-малко да пишеш наизуст
                              Последно редактирано от Кольо; 27-02-13, 21:25. Причина: Честитката...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Честито на Ангел и Румен!

                                Гена,уакаримастика?Двойно дозо?
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X