От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Коле,ще има глоби за стари вицове.Добро утро и Наздраве.
Коле,ще има глоби за стари вицове.Добро утро и Наздраве.
Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар