От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ей тоя дядо поп много-страшен бре,Дцвер,дцвер!
Щом накара Кольо бетон да носи,баси....!Ае приятен обяд и наздраве!
Ей тоя дядо поп много-страшен бре,Дцвер,дцвер!


...Тук са 42 потребители онлайн. 0 потребители и 42 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар