Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве на всички.Плешив,върви ли кашона.
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Коле много те уважавам наред със всички от бара.
      Уважам също това, че уважаваш наборката ми. Евала!
      Ама ако бия до там 230 км с спарен задник след цял ден на YOUМезето и не уважиш да почерпиш, ша та съблека гол по цицки и пищов и Царево ще осъмнат и с статуята на Нечерпещия!

      Наздраве на всички!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3




        Наздраве!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Саше Юрая яко кефи!
          Наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Къде си бе Коле?
            Знам къде си дяволе, взе да ми дращи егн-то в личната карта.
            Наздраве!
            Последно редактирано от тихич; 30-08-13, 22:24.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Хади, наздраве!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Пия за именниците , пия и за отказа на UK да се включи в война, пия и за бременната панда в Единбургската зоологическа, пия и за моя Рижко с който се сприятелихме по случайност на съдбата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2482.jpg
Прегледи:1
Размер:202.2 КБ
ID:5514557Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2484.jpg
Прегледи:1
Размер:168.9 КБ
ID:5514558Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2486.jpg
Прегледи:1
Размер:196.3 КБ
ID:5514559Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2528.jpg
Прегледи:1
Размер:230.1 КБ
ID:5514560 Децата в село го взеха на прицел не с прашки а със пвц тръби и остана без око. Казал съм им ,че който го удари остава без пишка за храна на Рижко.Всяка бира си има предназначение, тя не се изпива напразно.
                Наздраве!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Мина и това! Роджър Уотърс наживо! Още ме държи емоцията. Моята връзка с Пинк Флойд и Стената в частност, е стара. Открих тоя албум в средата на 80-те, с помощта на брат ми (който сега не слуша рок) и, може да се каже, че съм ги слушал цял живот. Гледах концерта в Берлин, 90-а, по телевизията, разбира се. Бях малък, но и удивен. А сега съм смаян. Близо 30 години мечтаех да чуя тия парчета на живо. Първата част от концерта я проплаках... Ходил съм на доста концерти. AC DC вкараха влак на сцената, но мисля, че това е шоу номер 1. Давам си сметка, че моя набор е един от последните, който помни нещо от режима. По-младите могат да се кефят на музиката, но посланието и заряда са за по-дъртите...

                  П.П. Траяла да обясни на тия 50+ хиляди (по моя преценка) защо не трябва да се слуша музика на 35 г, а да се набляга на еднодневните повръщни. В други дни бих могъл да съм по-толерантен, но след днешния спектакъл... сори!
                  Наздраве, дружина!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Леле, Тишо!
                    Горкото хайванче!
                    За човек не ме заболява така, щото ако бият човек, той поне знае за какво.
                    Айде наздраве, брат!
                    Грижи се за гадинката. Който не обича животните, не обича и хората. Така си възпитават и отроците.
                    Бащицата гледа!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Какво му е на песа?
                      Наздраве!
                      Сашовците почерпиха ли? Да са живи и здрави!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве божич!Днеска подмазвах основите със зидарията на шкарп, понеже сачака ми е само 10 санта, ами той ми е като сянка бе братле ,ходя насам натам и той след мен и е спокоен и сигурен.Старичък е Рижко, не съм го чул даже да излае,но тоя сладур ми къса душата. Като пие вода първо ушите му се мокрят
                        Наздраве!
                        С Comfortably numb

                        Слушам ги само нацепен и го повтарям докато съмне и комшиите без да осъзнават музиката или текста ме смятат за сайко. Но това ми е любимото парче на Флойд и сутрин се усмихват хиполаконично сякаш са спали в гората
                        Наздраве!
                        Последно редактирано от тихич; 31-08-13, 00:17.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Къде ли съм по нацепен- в бара или в къщи?
                          Пука ми много на мен, щото ладилника не дава бири в къщи, а цял час само му вкарвам стотинки за поне една кутийка
                          Мамка му кой....?
                          Кой изпи бирата?

                          Наздраве!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                            Наздраве божич!Днеска подмазвах основите със зидарията на шкарп, понеже сачака ми е само 10 санта, ами той ми е като сянка бе братле ,ходя насам натам и той след мен и е спокоен и сигурен.Старичък е Рижко, не съм го чул даже да излае,но тоя сладур ми къса душата. Като пие вода първо ушите му се мокрят
                            Наздраве!
                            С Comfortably num


                            Слушам ги само нацепен и го повтарям докато съмне и комшиите без да осъзнават музиката или текста ме смятат за сайко. Но това ми е любимото парче на Флойд и сутрин се усмихват хиполаконично сякаш са спали в гората
                            Наздраве!
                            Тишо, по скоро не са спали.....но да са спали...
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Здравей Доби!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Привет ....нощна птицо....
                                Починала е Ана Мария Тонкова.....музикален редактор на БГ радио, имах честа да се запозная, голям еродит и познавач на хубавата музика.... Да почива в мир....
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 54 потребители онлайн. 0 потребители и 54 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X