Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Съжалявам Доби

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


      Наздраве Доби!Последната бира е от сърце с поздрава

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Благодаря Тишо, хубав зъвършък на ноща.... лека и спокойна!
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


          Трудна работа в Ливайс дънки, с тия бирени кореми
          Няма бира, няма наздраве
          добро или лека ?

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добро утро и наздраве на продължаващите!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              еднодневните повръщни.
              Е, плагиат такъв...

              Още малко, и ще започнеш даказваш, че не черпиш

              Тишо, в Приморско с радост ще те почерпя, то парите за почерпката така и така не са мои

              Кафе...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Мина и това! Роджър Уотърс наживо! Още ме държи емоцията. Моята връзка с Пинк Флойд и Стената в частност, е стара. Открих тоя албум в средата на 80-те, с помощта на брат ми (който сега не слуша рок) и, може да се каже, че съм ги слушал цял живот. Гледах концерта в Берлин, 90-а, по телевизията, разбира се. Бях малък, но и удивен. А сега съм смаян. Близо 30 години мечтаех да чуя тия парчета на живо. Първата част от концерта я проплаках... Ходил съм на доста концерти. AC DC вкараха влак на сцената, но мисля, че това е шоу номер 1. Давам си сметка, че моя набор е един от последните, който помни нещо от режима. По-младите могат да се кефят на музиката, но посланието и заряда са за по-дъртите...

                П.П. Траяла да обясни на тия 50+ хиляди (по моя преценка) защо не трябва да се слуша музика на 35 г, а да се набляга на еднодневните повръщни. В други дни бих могъл да съм по-толерантен, но след днешния спектакъл... сори!
                Наздраве, дружина!
                Напълни ми сърцето!
                И аз имах емоция снощи .... по финансови причини - нямаше как да отидем .... а Ванката снощи виси на нета и чака някой да пусне нещо от концерта .... и попадна на първото видео от този сайт ... гледахме как изписват "Оставка" .... и ми вика: " Их мамо, този никога повече няма да дойде тук! ... трябваше да отидем!" .... стана ми тъпо ... какво можех да му кажа ... но ми е адски кеф, че един от набор 96, се кефи, че даже и свири парчета, които преживявах и аз на почти същите години.
                А добро утро сега! .... чака ме днес и утре последен, надявам се, напън с ремонта
                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Пинк Флойд - Стената, оригинална плоча, още ми седи в шкафа. 80-те баща ми я домъкна от борсата на Попа, там се правеха сделки с упадъчна музика. Както и много други плочи на рок-групи от онова време. Та може да се каже, че съм закърмена с тази музика. А не с мляко, както някои...

                  Та добрутро.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    А добро утро,време е за работа!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      закърмена с тази музика. А не с мляко, както някои...
                      Затова ли онзи млекопитаещия пуска еднодневки? Щото е закърмен с мляко...

                      Айде, аз слизам в гаража.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро. Почвам да събирам багажа. Кафе.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Еиии всичкотО Пиянка се разбяга.тц,тц,тц,тц.....!Ае приятен обяд и наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Айде, приключих с пазаруване и други глупости, свързани с излизане с колата и си сипах биричка, багажа почва да се трупа по коридора.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                                Коле много те уважавам наред със всички от бара.
                                Уважам също това, че уважаваш наборката ми. Евала!
                                Ама ако бия до там 230 км с спарен задник след цял ден на YOUМезето и не уважиш да почерпиш, ша та съблека гол по цицки и пищов и Царево ще осъмнат и с статуята на Нечерпещия!

                                Наздраве на всички!
                                Колето снощи го заплащиха със офцифялен стриптийз и...
                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Е, плагиат такъв...

                                Още малко, и ще започнеш даказваш, че не черпиш

                                Тишо, в Приморско с радост ще те почерпя, то парите за почерпката така и така не са мои

                                Кафе...
                                той веднага даде заден ход за черпнята. Ако че парите сигурно ще ги връща.

                                Ачоо, разбра ли сега от какво го е по-страх Кольо, а?
                                Назкайве.

                                И да почерпите от морето, ей!
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X