От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аре ,Сашковци, за Ваше здраве - Наздраве
Тигре, ти на събор че 'одиш ли?
Аре ,Сашковци, за Ваше здраве - Наздраве

Тигре, ти на събор че 'одиш ли?









Тук са 163 потребители онлайн. 0 потребители и 163 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар