От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Айде тая вечер без снимки...
Добре че пих една биричка на обяд за здравето на Ники, та да не е срамота.
Наздраве!
Айде тая вечер без снимки...
Наздраве!
Тук са 79 потребители онлайн. 0 потребители и 79 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар