Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    5 гигабайта снимки и видео. Като кажеш цифрата-визда се много, а всъчност не е нищо особено.
    Може би заради HD видеото, то май си заема доста място в картата...

    Наздраве с последния гирлянд, и почти последното вино. Има за утре вечер, и това ще е.
    После ще пием бира, дано тези информации, че не била толкова калорична да се окажат верни. Че ако са... направо не ми се мисли как ще компенсирам досегашното въздържания.
    Коле,пия бира като смок,онзи ден ударих 4л. вчера 2л.По-малко от 2л не пия на вечер,е не съм напълнял за сега!Имаш по-напред снимки на твоята приятелка.Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
      Коле,пия бира като смок,онзи ден ударих 4л. вчера 2л.По-малко от 2л не пия на вечер,е не съм напълнял за сега!Имаш по-напред снимки на твоята приятелка.Наздраве!

      Ша са напикайш някоя вечер. А наздраве.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Ша са напикайш някоя вечер. А наздраве.
        При четворка и нагоре слагам памперс,до два литра простата алармираНаздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Хитро. Наздраве.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Записах час на зъболекар, трябва да устискам до утре вечер, най-вероятно ще го вадим (зъбЪ)... Трябва да мина на снимка преди това. Веселба...

            Наздраве!
            За по-малко (пари) вадя повече (зъби) даже и без снимка!
            Наздраве!

            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Коле, какъв е размера на гумите на зеленото нещо? Има ли къде да прочета за него?
              Наздраве!
              Не ги погледнах по-сериозно, но някой каза, че са 39. Марката е Iroc, модела не се сещам, но Илиян не бил доволен от грайфера. То той не е за нашите карания де, това си е гума за рок краулене. Ама стига да намери такава големина с по-добър грайфер-ще ги смени, сигурен съм.
              Мостовете не са редукторни, ибикновени, прави, май бяха Дана 60.
              Има тема за преправянето на нещото от SAZ-Extreme(Ицо от Хасково-speed 750), потърси си я сам, че сега ме мързи да ровя из форума. Взето е готово вот Англия(май), но поради малките ходове и други недостатъци е донаправено тук.
              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              Коле,пия бира като смок,онзи ден ударих 4л. вчера 2л.По-малко от 2л не пия на вечер,е не съм напълнял за сега!Имаш по-напред снимки на твоята приятелка.Наздраве!
              Aчо, то си е до организъм бе. Зависи как си обменяш веществата. С теб явно сме на различни полюси...

              Снимките ги видях, благодаря.
              Смела е, така да застане на онова дърво да я снимаш.

              Аааа, сетих се-то нали си е женско, само да разбере, че ще го снимат-готово е на всякакви жертви, само и само...

              Наздраве на всички.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                Аааа, сетих се-то нали си е женско, само да разбере, че ще го снимат-готово е на всякакви жертви, само и само...

                Наздраве на всички.
                Е пак си прав!Само като и кажа "снимам те"и заема поза!Наздраве!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве с биричка.
                  И понеже сме на кънтри тема покрай Румбата, един по-здрав и от мен ( да ме прощава СЕМ) ;-)

                  Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Не ги погледнах по-сериозно, но някой каза, че са 39. Марката е Iroc, модела не се сещам, но Илиян не бил доволен от грайфера. То той не е за нашите карания де, това си е гума за рок краулене. Ама стига да намери такава големина с по-добър грайфер-ще ги смени, сигурен съм.
                    Мостовете не са редукторни, ибикновени, прави, май бяха Дана 60.
                    Има тема за преправянето на нещото от SAZ-Extreme(Ицо от Хасково-speed 750), потърси си я сам, че сега ме мързи да ровя из форума. Взето е готово вот Англия(май), но поради малките ходове и други недостатъци е донаправено тук.


                    Наздраве на всички.
                    Марката е SuperSwamper, моделът е Irok. Моите са същите, ама 37-и. Аз пък съм безкрайно доволен. За мен това е гумата. И на сняг, и на хасфалта (до Балчик ходих с тях), и на калта, ит.н..
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве.
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве и от мен! Концерта мина неочаквано добре и бързо. Дори след толкова емоция успях да ги припя нормално. Сега и аз съм човек. Отварям си една биричка!
                        Женя Вълчанова 0888272565

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве и лека от мен!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Допивам си водкена и си легам
                            Наздраве
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Коле, какъв е размера на гумите на зеленото нещо? Има ли къде да прочета за него?
                              Наздраве!
                              Тук пише почти всичко за зеленото нещо:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...=158125&page=4
                              Наздраве!
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Нема си легате! Ники ще дойде да почерпи...
                                Наздраве!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X