От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз пък си търся нещо за глава, ама да не е шапка...
Наздраве!
Аз пък си търся нещо за глава, ама да не е шапка...
Наздраве!
, ама наближава ракиено време та се замислям Тук са 66 потребители онлайн. 0 потребители и 66 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар