Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Абе нищо не разбирате явно. Салатата е най-малкия проблем, всеки може да си я направи, даже в някои случаи и по-добра.

    Другаде е заровено кучето, ама нейсе.

    Ма що пък...
    Израснах в патриархално семейство, баща ми имаше пълната власт, не, че майка ми е била нещо подчинена, но така си беше нормално, всички други семейства които съм виждал бяха така. Като поотраснах исках моето семейство да е доста по-модерно, и в него никой да няма доминираща роля. Просто да сме равни, и всичко да ни е супер приятелско. В началото беше. После започнаха дрязгите(неизбежни са за двама които живеят в една къща), и малко по малко сме си разпределили ролите и задълженията. Под задължения нямам предвид истински такива, а само това което сами сме си приели за наша отговорност.
    Малко по малко започнах да си мисля, а вече почти със сигурност да твърдя, че моите задължения(пак казвам-доброволно поети) са доста повече.
    И искам с нещо дребно да ми покаже, че сме заедно, че сме равноправни, че тя не се възползва от равенството. Равенство за което много, ама много българки си мечтаят.
    В замяна получавам леко надменно и пренебрежително отношение. Наистина леко, но бидейки мъж си имам его, и ми е болно, че не ме гъделичка по него, макар и скрито, макар и само когато сме насаме.

    Ма така ще е, след като си женен се приготви за страдания...

    Наздраве на всички.
    Мъж като си избере булка, си я избира каквато е в момента. И не иска тя да се променя. Де да знае, че се променят със страшни темпове. Жената като се омъжва предварително си мисли как ще го промени. Мъжа не иска, ама като теб, за да има мир отстъпва. Само, че то няма край. Веднага следва атака в друга посока. И те променя и те променя и накрая като те промени толкова колкото е искала..................................спира да те харесва.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Приятен обяд!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве

        п.п. Ачо, морето днес е много едно, такова... синьо. Супер!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Наздраве

          п.п. Ачо, морето днес е много едно, такова... синьо. Супер!
          Аха, и небето отгоре му и то.
          А ако не ме лъже паметта и на маторя му има синички работи.
          Назкайве.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            dedoKoko,
            Гриша+,
            TigerHunter+
            Бре, Григоре, де хаймануваш, бе?
            И на Сашето наздраве!
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              То и Женчо се затри нейде, ама сигурно тренира, нали ще се излага на събора.

              Наздраве, на кафе.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Терена на Фестивала е от най-висока степен на трудност. Ветър дуа яко, Евгени се е вързал с колани за буса да не отлети За шатри, тенти и други подобни ми се струва доста рисково , наблегнете на дъждобрани и рикия. Мястото за палатков лагер е в една рехава горичка от тополи. WC-тата още не бяха дошли, но пък бат Пепо с големите скари вече е там. Бирата пристигна като си тръгвахме. А като видях трасето на траяла...не ми се мисли за машините. "Надин" май ще имат доста работа после.
                Ай, наздраве

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  То и Женчо се затри нейде, ама сигурно тренира, нали ще се излага на събора.

                  Наздраве, на кафе.
                  Кви тренировки, бе? Ако като идем на Феста и нема оформен кът на Бара- с вратите Му. прозорците Му и барплота Ни (маси и столове се подразбират), предлагам да го посетим в банята Му.

                  Назкайве.
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Днес се прибрах рано от път и си намерих една забравена бирка в служебния хладилник ........наздраве Евентуално в събота може да се видим с някои членове на бара в Суходол.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Щом е ветровито-много внимавайте за отчупени клони от дърветата. Скъпи сте ми, а тези клони могат да бъдат смъртоносни.

                      Аз се наработих за днес, и съм на следобедно кафе.
                      Ама то пък една работа-за цял ден съм преместил 4-5 палета с тухли коркудюри, и то на строителите които правят паркинг досами портала на борсата. А, и натоварих 22 тухли четворки в една баничарка. И за това-20 лева. Не мога да се оплача
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Коле, ти и утре ку работиш ш'земеш да сбереш стинки да додиш на Феста бе.
                        Назкайве.

                        П.П. Не се коркай-знам те, че си абитурентка и немаш начин,
                        Последно редактирано от dedoKoko; 23-05-13, 16:08.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ей ме на. От целото формирование само рекламния отдел си свърши поетите ангажименти.

                          Наздраве, с биронада, днес ми изпиха силите в работата.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Ей ме на. От целото формирование само рекламния отдел си свърши поетите ангажименти.

                            Наздраве, с биронада, днес ми изпиха силите в работата.
                            Що, бе? Цел жиБ, хем ЖУВ-брандиран за тренировки ти осигури ОФФБАРНЮЗМАЙТАПа, ти па недоволна.
                            И Григорий и той се мръщи на почетното му място и щял да доди по обяд...
                            Абе май целия отбор, с изключение на отсъстващите, ще се борим само с бирата и скарите на бат Пепо, ама нейсе.
                            Наздраве!
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              рекламния отдел

                              ми изпиха силите в работата.
                              Я кажи,за кви рекламки да се оглеждаме
                              Наздраве.
                              п.п. Не знам какво пиеш,но Гугъл(гъл) не го намира
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Айде пак на водка
                                разтурихте почти сватба да знаете!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X