От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
От кога станало ракиено време, те още умуват.
Прибрах се от работа, и си наливам ракия.
Наздраве.
От кога станало ракиено време, те още умуват.
Прибрах се от работа, и си наливам ракия.
Наздраве.

Тук са 44 потребители онлайн. 0 потребители и 44 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар