От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Зареди масата по-добре.Остави тия пушки, то и без това трябва да черпиш за Нова Черна.
Наздраве.
Зареди масата по-добре.Остави тия пушки, то и без това трябва да черпиш за Нова Черна.
Наздраве.

Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар