От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Докъде сте с метлите? .... че и аз си нося моята!
А добраа ви вечер и наздраве ви!
.
Докъде сте с метлите? .... че и аз си нося моята!
А добраа ви вечер и наздраве ви!

.

...наздраве

Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар