От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Баф мааму.........аз вече направих тройка.............Дали съм станал алкоолик
....Абе ае наздраве
Баф мааму.........аз вече направих тройка.............Дали съм станал алкоолик



.
....Наздраве
!
! Аааа таковата..........няма ли още нещо на крилата....
Тук са 33 потребители онлайн. 0 потребители и 33 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар