Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ааа, при нас беше по желание, и аз три пъти съм ходил.
    Престоя беше по две седмици, като за компенсация не ни викаха за строяване, за ставане рано, учения, стрелби и наряди бяха забранени за "миячното", та се чувствахме свободни.
    Какво са 20-30 тави на ден, и 500 чинии? Лъжиците не ги броя, защото бяха лесни-в една кофа с вряла вода, малко прах за пране(с прах миехме и посудата), и бъркаш с някоя сопа.
    Обаче после като излезем и си купим две бутилки търговищка с черен етикет, и вземем от артелчика два буркана с домати консерва и буца сирене...

    Айде наздраве, че ме хвана носталгията...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Я-я, пак бегале сите! Ще сръбна една биричка на спокойствие, че тия спагети ми дойдоха в повече. Наздраве Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36_16_31.gif
Прегледи:18
Размер:50.1 КБ
ID:5636470!
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Кой е бегал, бре, ти побърка ли се?

        Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Я-я, пак бегале сите! Ще сръбна една биричка на спокойствие, че тия спагети ми дойдоха в повече. Наздраве [ATTACH=CONFIG]771120[/ATTACH]!
          Спагети а ...а я ядох омлет ...и се облизвах по тавата на Вили ...наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Иве!
            Да си жива, здрава и много обичана! (Чу ли бе пустиняк)

            Наливам си и пия едно за твое здраве!

            Наздраве!
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аре ве, ти изпече една тава с кисело зеле и сега целия бар треа да ти ръкопляска на крака! Наздраве!
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Коко, какъв е този чевенопрад св. Патрик с детелина на челото, който се налива с бира? Да не е ирландец?
                Наздраве!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ва ли го! Хареса ми на външен вид и го забърсах за арсенала! Наздраве!
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Айде...Тигъре се появиха,Ди Джеи......Тук стана мазало...Наздраве,дружина
                    Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ааа, видяхте ли аматьорката - облизвайте се сега!

                      Наздраве, банда
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                        Абе, Тихича верно ли ще идва в София или само така си говореше?
                        Само ще мине от там.
                        Наздраве!
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Да бе, мазало...
                          Все същите стари мутри.
                          Има и няколко нови де, ама то тук е така. Що народ е минал през бара и се е изнизал...
                          Ама си има постоянно присъствие, ние не се предаваме.

                          Наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Коле, видя ли гъбките?

                            Дидо, мерси! Ама като ще мине по бир няма ли да изпием с него всички СФ-та?

                            Наздраве!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Ва ли го! Хареса ми на външен вид и го забърсах за арсенала! Наздраве!
                              От къде ги копаш? Мое и на лични, другите да ги е яд. Защо съм станал толкова гаден? Преди не бях такъв.
                              Наздраве!

                              Виличка, ще бърза за самолета. Отива на почивка. И ще мине от тук да пием по бира, та за вас няма да има време.
                              Пак наздраве!
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Ама,Коле...те старите муцуни са си класика.Ако върнем 5673 страници назад и прочетем хилежите.....ехе... ю Наздраве на всички Вили...тези мръвки с това зеле...и биричка...Две филийки на тостер.....Ами,сбогом чиста съвест...продължението го знаете
                                Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X