Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ще взема и аз да си отворя един бир, че редя пъзел, който ми къса нервите вече.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добър ден и от мен!
      Сега е времето на маминка, да пие кафе и да закускообядва седнала.....
      Благодаря на всички ви за съпричастието.....верно бях на ръбъъъъ.....ма ето ме пак.

      Прав си Коле, внуците не са сирачета имат си баба...
      Ма виж за употребяването не си прав......щото и аз като теб....не ще да живуркам, но се и пазя, пия си аповете с шепата, спазвам диетата, и не превишавам количеството на градусите......а това че в продължение на седем часа в спешното, лекарите не знаеха какво точно ме боли, предположенията бъбрек, дископатия,сърце,далак,панкреас, и от какво да ме лекуват е тва е другият въпрос, е май беше панкреатит.....и сега диета. Кой от вас е пил 30мл.ракии с четири леда, щото пък ракията действа на ехинококозата и не ми гори езика... е тва потребявам и то не сека вечер.....

      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Абе Тихича за колко време е в банята?

        Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Докато се изкъпе.

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            До 19.12.
            Много е бил мръсен явно...

            Лельо, спазвай каквото ти казват докторите, нас не ни гледай, ние сме здрави(все още), и носим на издевателства над организмите си.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Са смогнах за обед , наздраве с трета бирка
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Време е за следобедно .......

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:439.jpg
Прегледи:2
Размер:18.2 КБ
ID:5629031
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  И аз на кафеее
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    До 19.12.
                    Много е бил мръсен явно...
                    Е то не останало,наздраве
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ааа, Доби, не така - тия отсъствия от тоя свят се броят за неизвинени!!!

                      Взимай се в ръце, и първото, което разума диктува, е да смениш докторите!!!

                      Преди години един такъв знахар ме прати в инфекциозна болница, при положение, че бях в хипергликемична криза... изкарах нова година там, че нямаше лекар, който да ме прати на правилното място...

                      Сменяй знахарите, докато не са те уморили!!!

                      и едно наздраве с мелнишко винце, и една тънконарязана вкусотия за мезе.
                      И двете вървят със страшна скорост.. няма да успея да изгледам Сънчо дори..

                      Наздраве!!

                      Трябваше да сменям едно О-пръстенче на бенца, ама се оказа, че точния номер го нямам, и го оставих да си тече лекинко до другата съботонеделя. Поне напазарувахме за седмицата, закарах автопарка на автомивка, закачих една карта на стената в детската стая, наточих кухненските ножове, поремонтирах някои нещица у дома, и капитулирах - пред чашата..
                      Последно редактирано от Veni1; 14-12-14, 15:49.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве тогава.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Аз още лигавя кафето, че ако се почна и ще изтърва вечерта.

                          Та наздраве, на кафе.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Аз още лигавя кафето, че ако се почна и ще изтърва вечерта.
                            .
                            Плаавно преминавай на винце - да си пием заедно.
                            Наздраве.
                            Това кафе или го гълтай, или го лисвай в мивката. Слънцето залезе - време е...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              То втори ден не е изгрявало, та съвсем ми се омеша хронологията. Ай ш'си сипя едно винце, да ти правя компания.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Рано ми е за винце, но една бирка ще сръбна одма! Наздраве!
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 30 потребители онлайн. 0 потребители и 30 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X