От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Благодаря ви!
Наздраве, на който пие в работно време
Благодаря ви!
Наздраве, на който пие в работно време
/но без кола, че пак ще се оплакваш на безракичие/
Тук са 33 потребители онлайн. 0 потребители и 33 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар