Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение

    Наздраве, четата!


    ПП:
    И перем и простирам и чинии мием и ни мъЙ срам.
    Само мразим да гладим.
    Ама па, обичам да пием бира.
    Ууууух как да не те обичам и прегърна?
    Напълни ми душичката с кеф и ми изпразни халбата
    Малко късно, ама наздраве Саше!
    Дано и тия късни караконджулски подвизи не се разшифроват като сутрешния спам.
    Наздраве!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
      .... стресница е пуперче.....
      А пък се чудиш как в Западна България шкембе-чорбата се правела била с прясно мляко... Ми с к'во друго (освен шкембак), бре дзвер

      Наздраве ти!
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        У Бара ще ми говорят за работа! На какво отгоре, бре! Спамери!
        Наздраве и добър вечер!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
          А пък се чудиш как в Западна България шкембе-чорбата се правела била с прясно мляко... Ми с к'во друго (освен шкембак), бре дзвер

          Наздраве ти!
          Гриша по зародиш не тача шкембето щото съм гевезе, ама туй мляко дето ви беше в шкембе чурбите тотално ме натрови.
          А си мислех, че е кисело пък то било прясно,...... да ви го ръгна на Софийските бълвочи и си мислите, че ядете нещо.
          Лека, бира няма.
          Няма сили.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Има има ,тука едни сто грама водка се търкалят,леле туй да разбереш ,че нямаш нищо за наздраве е егати катастрофата.
            Все гледам да се застраховам и все напук.
            Кега беше пълен ,ама тоя младеж Гриша дето одъртя преди 3 дена лошо обърка плановете.
            Одъртя ли казах?
            Че няма лошо, на стария бик рогите му ставали по-корави колкото повече одъртявал.
            А за комфортабли нъмб без грам идея да си имам какво адаша е харесвал, знам само за електрик лайт ,а си е песен която 24 часа ще повторя, с желание за още 24.
            Прост ми е речника да изразя усещането.
            Цялата идея е в този клип, който си е баш оригинала.
            Наздраве с водка!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Гений с такива путинки братле трябва да си даваме хъз, не с оная вълнясалата .
              То пак е допустимо тасмичка или хитрлерово мустаче, ама ти изби всяка мечта с оня миринос.
              Живи и здрави, имам артък няколко машинки за стригане на овце и точило.Само куул ин дъ ганг ,ако ги помните.
              Наздраве!
              Последно редактирано от тихич; 01-07-14, 02:10.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ох на вуйчо мъника, как ще порасне и рамо в бъхтенето ще удари и с бирите вЪрвам.

                Много ме кльопа милия, еваси харизматиката,със сестра ми сме куче и котка.
                На тръни ходя докато го гушкам, да не го лепне някой кърлеж или бълха.
                Наздраве с лека!
                Последно редактирано от тихич; 01-07-14, 02:46.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Гришони сериозно братле ,ще дойдеш ли наистина?
                  Аз като обещая нещо пиян -не трезвен и си тръгвам срещу съдбата,и после цял живот съжалявам, но съм по щастлив от шибания регрет.
                  Як инкъридж А? Обидите са друга бира ,дето я няма.
                  Лека!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добрутро бре
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добро утро ! ....http://www.videoclip.bg/watch/Chesti...p-July-Morning
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве!

                        ТигарО да не мрънка!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро. И честит Джулай, ако може да се каже така.
                          Като лапе, а и след това винаги на 1 Юли си пусках песента, а сега даже я нямам на флашката за в колата...

                          Кафенце.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добрутро и честит Джулай!На второ кафенце.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро джуланск......ъъъ.... джулайско утро!
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро!
                                Пише ви една двадесет годишна членка на форума , която не може да ви опише емоцията, която си носи от Каварна и Балчик!
                                Сега съм на работа и гледайки мазните шеФски физиономии и тези на някои колеги ми се повръща! .... а хората, с които се запознах и които оставих там .... нямам думи .... просто са несравними!
                                Имах удоволствието да кажа наздраве на живо на Картеста, на Владо Йончев, на Радо разбира се .... на който имам да му давам ..... много пъти
                                Запознах се със Теди, Зорка - големи сладурани! С Геро, който също ми съдейства, за което съм благодарна!
                                С Румбата - пихме кафенце .... и да ви кажа, много женствен ми се видя, навярно от брадичката, която пускаше
                                Имам мускулна треска на цялото коремче от скачане и ръцете горе! .... Ванката ме гледаше странно - тва майка му ли е

                                А иначе обстановката ..... най-хубавата гледка, която мога да ви опиша .... наоколо само дълги коси, бели коси, кожи, мешки, бири, зелена трева, културни хора .....
                                Та емоцията ще държи дълго!
                                Горещо препоръчвам, който не е бил да отиде. Лично аз съм и догодина там, с организация по-навреме. Сама, с компания .... незнам как.
                                Словореда може да ми е малко сбъркан ... ама за сега не мога по-добре, настръхвам, когато разказвам
                                Сабатон ще имат концерт в София и съм там!
                                Та така
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 18 потребители онлайн. 0 потребители и 18 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X