Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Тихомире, не искам да те плаша, но е добре превантивно да пиеш няколко дни антибиотик - "Зинат" или "Доксициклин", защото някой от кърлежите може да е носител на зараза с Лаймска болест.
    Ако не искаш да пиеш антибиотик сега, иди когато можеш до някоя мед.лаборатория и дай кръв за изследване за Лаймска болеснт.
    Беше ме заразил кърлеж и се лекувах няколко години докато се изчистя.

    Наздраве!
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Тишо, послушай Послушай Вива! А също така, направи рег на Уенди тука. Виж как хубаво си пише, чак и аз разбирам. За наздраве и убави работи съм полиглот...
      Наздраве!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Мен пък що да ме слуша? Кво пушиш, бре Гена?

        Добрутро
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          Тихомире, не искам да те плаша, но е добре превантивно да пиеш няколко дни антибиотик - "Зинат" или "Доксициклин", защото някой от кърлежите може да е носител на зараза с Лаймска болест.
          Ако не искаш да пиеш антибиотик сега, иди когато можеш до някоя мед.лаборатория и дай кръв за изследване за Лаймска болеснт.
          Беше ме заразил кърлеж и се лекувах няколко години докато се изчистя.

          Наздраве!
          Наздраве Дани!
          Аз съм последния шемет от този бар, който ще хукне по лекари,без да се правя на смел или отворен.Що крави съм издоил и що кърлежи съм извадил от виметата,че от себе си ли няма да ги затрия гадните гадинки.
          Всеки натиска при болежка и инцидент: ходи на лекар ,няма такива положения и край на мача.
          После ,хич не ме бива с антибиотиците щото ги пия с бира,баси как не пукнах последния път с антибиотик за венци ,една седмица го пих с бира и по едно време се усещам, ще ми се пръсне сърцето и се отказах, не от бирата.
          Квото е писано,и с малко повече късмет от приятели.
          Наздраве за Гриша!
          Наздраве на бара!
          Последно редактирано от тихич; 28-06-14, 15:36.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Скивай сега организация: Венци тръгва от Пловдив с мусаката, с насадените свещи, ти имаш време (докато стане мусаката) да натовариш инсталацията, и да са натътрлянзиш и ще се сберете нЕкъде по път, че той не знае баш къде дойде. Брат'чеда тръгва от Северозапада... Вива от планината... Жоро от парти барабар с колежките си... а щом се чуе за тях (колежките) ще се изсипе цЕлото форумно членство и... Гришо@ба да се оправя-аз каквото можах - за него доставих

            Е-ех! А е толкова лесно... на думи.

            Наздраве! За Ваша здраве
            Правилно ли разбраФ, че доФечера се организирала спивка на бара у Гришо?
            А, то било само наужким, их....
            Гришооо- онуй за коминя на ТЕЦа си го знайш...



            Назкайве.
            Последно редактирано от dedoKoko; 28-06-14, 16:03.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Гришане, ниѝ с Ангел пийме бира за твое здраве, обаче сегиш па си налех за твое здраве
              Наздраве

              ПП

              След малко тръгваме за Резово
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                ...Аз съм последния шемет от този бар, който ще хукне по лекари,без да се правя на смел или отворен.....
                Опитвам се да ти кажа, че не е въпроса за кърлежа, а за заразата. Може извадиш 1000 кърлежа без проблем, но 1001-я да е заразен.
                Тази болест е коварна и не се усеща.
                Гого от "Тоника" си отиде от неразпозната и нелекувана 20 години Лаймска болест.
                Аз дори не съм разбрала кога ме е ухапал кърлеж. Тръгнах да се изследвам, когато започнаха да ми изтръпват краката и да падам и започнах да губя захвата на ръцете си.

                Наздраве!
                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Не знам колко ще издържа да пия бира за здравето на Гриша...... и дано тоя обичан шемет се появи,но колкото по- дълго по- добре.
                  Яки мачове се задават, отбора на Шакира-Колумбия срещу Пинучет, евал съм ги или както казва Чарли-Гришоеба:уатевър форевър.
                  Няма касателство с изброените мусаки, но с един приятел, дето скоро ще навърши 26-то лето.
                  Пия от снощи за Гриша и за успеха и здравето на един приятел, който заедно с Ивето и Пресиян ни уважиха с Колето.За Чарли достатъчно изредихме...
                  Голяма душа има наш Гриша и не златна, но истинска човешка.
                  Еваларка както казва Тайгър Сашето
                  Наздраве с поздрав

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение

                    Наздраве!
                    Наздраве Дани, супер яко набирен
                    А кажи ми как хлебарка може да оцелее след ядрена атака, а тишко пишко не може след нюклиър асълт?
                    Не ми слушай бирените простотии, но само наздраве и живи и здрави.
                    Поздрав за теб и за негово светейшество 13-та годеница на принца,ама тъй трябва да е, с неговите камъни по неговата брада
                    Само наздраве брадърс и сестрички

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве Тишо, айде отварям бира да ти правя компания.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Голямо благодарско Виве!
                        Наздраве сестричке! орийд он дъ нийт?

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве!Тичам за салата...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                            ...орийд он дъ нийт?
                            Ко?

                            Наздраве, братле.

                            Наздраве, барО.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ах Виве ,ще се накъсаме от танцуване на събора ,май систър.
                              Само да успея да се докопам, но не за 2 часа, а за 2 вечери.
                              Наздраве Виве,и на наш Гришу наздраве!
                              Наздраве на бара!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                На миналия събор разтегнах предни кръстни връзки на коляното от двете вечери яко танци. Кво ли ме чака сега?

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 33 потребители онлайн. 0 потребители и 33 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X