Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Бирите са супер навсякъде - опитах Тирана, Корча (които си ги знам и от преди, де), Ефес, Никсичко пиво (единственото гадно), Йелен, албанска ракия, гръцка ракия, косовска ракия, нЕкаква лозова черногорска, малко мохито и май тва е

    Наздраве!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      ...А те боли стомаха и си преял, защото спагетите са разварени.
      Вкусове всякакви, но идеята на спагетите "на зъб" ( al dente) е, че бидейки недосварени, попиват част от стомашните сокове и не тежат.
      Наздраве, дружина!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
        Здрасти!
        Има липсващи.
        Ачо пак не си е платил тока и го няма никакъв;
        Тихомир като се прибере от нивата, влиза в мазето при любимата Инсталация и няма излизане;
        Евгени е ял нещо развалено (време му беше) и шнурът на клавиатурата му е къс та не стига до.....;
        Кольо и Митрето кръшкат някъде из тръняците;
        Глигор е на кучешки калъп (естествено);
        Сашовците ... да си признават;
        Добре е, че има качествен прираст.
        Здрасти, Круме!

        Наздраве!
        Тука напоследък виждам тенденция, да не бръснете попа за нищо...

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        ...А те боли стомаха и си преял, защото спагетите са разварени.
        Вкусове всякакви, но идеята на спагетите "на зъб" ( al dente) е, че бидейки недосварени, попиват част от стомашните сокове и не тежат.
        Наздраве, дружина!
        Саше, речИ как да разберем, че са полусварени бре, че ми се дояде
        Наздраве с водкен, сала домати, крастави, чушки или пиперки( не знам как да го кажа) и петроханче
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Тука напоследък виждам тенденция, да не бръснете попа за нищо...
          Ти си като икона на стената. Винаги присъстваш

          Наздраве!
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве с бира!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ей снощи мислех че съм благодарила на Танчето и Вивето ама съм заспала пред тела, та ще го сторя га се прибера у Варна. Щот тега се конкам с кайсиева и лютеница няма нищо друго за манджа в къщата глад мори народа...няма кой да се сети за нас...... щото изчистихме хладилника и нищо не остана. А Наздраве!
              Гришо ша черпиш, грешна Фомация вчера пътувахме за Софето, и Мерчо е 220 ЦДИ ма не ся гат дода по после, сичко пия над 7 градуса.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Да дадем полагащото се на тези, които са ги измислили спагетите.
                Жабарите не умеят да готвят боб и гньетени чушки, ама не се и напинят.


                1.Колкото време за варене пише на опаковката, варете толкова, че и минутка по-малко.
                2. Слага се СТУДЕНА вода в тенджерата. Ако е и леко варовита, още по-добре.
                3.На 100гр. спагети (паста, каквато и да е форма), се завира литър вода. Демек за 500гр -5 литра.
                4.Спагетите (пастата), се варят на много силен огън. За предпочитане газов котлон.
                Трябва да врят бурно. Колкото по-малко време от пускането им в тенджерата до повторното завиране на водата, толкова по-добре.
                5.След като заври водата, се слага сол на вкус, за предпочитане едра морска. Изчаква се отново да заври и ЧАК ТОГАВА се хвърлят спагетите вътре.
                6.Спагетите се прецеждат ВЕДНАГА след като са готови и моментално се добавя соса (или се добавят в соса, ако имате дълбок тиган).

                ...и ако евентуално трябва да добавя нещо. то спагетите или каквато и да било паста, нямат нищо общо с кашкавал.
                Или съвсем прясно сирене (моцарела), или зряло сирене(кашкавал), от Типа на домашен сапун
                ( Grana padano, Parmiggiano Reggiano, Pecorino romano, Pecorino sardo...)


                Наздраве и добър апетит!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Браво Вили за яката разходка и почивка!

                  Четвърти ден си създадох традицийка, да ставам рано и да сколасам работата така, че да седна в мазата пред тивито над бирената в 19:00, да пия бира за световно и да го гледам разбира се.
                  Не е несесери да си футболен запалянко и да гледаш футбол, но е несесити или парамаунт да си намериш извинение покрай изпитите бири....... с комшията Наско.
                  Пък и световното си го бива....биреното ивън мор.
                  Наздраве!

                  П.П. Новия аватар на Дани е много зорък и шпионски,сякаш съм отворил пощенската кутия. Шега с бира.
                  Последно редактирано от тихич; 26-06-14, 22:11.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве, пичове!


                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Eй едно наздраве не викате на отцелялата .....мам...му
                      Вчера се потвърди че сам мъж под прикритие. Та сега с кйсиевка и д угия път спагети и аз обичам и на тиган и на фурна и с БГ кашкавал и със всякакъв ги правя и ям....
                      Ае Чиърс.....
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве на оцелялата Доби и май огладнялата!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве!

                          2 кила съм нагоре от спагети, пици, плескавици, чебапи, салати, рикии и мезета

                          От утре ник'во ядене, баси! Веднъж да тръгна без кантара и еле ме я! Пффф!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Специален поздрав, Доби!
                            С една дама, дето ми е на сърцето.
                            Наздраве!





                            Вили, кога ще си сложиш пак правилния аватар?
                            Наздраве!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Тайгър, това ми е аватара от регистрацията ми още
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Ъхъ, знам.
                                Оня временния беше по-хубав.
                                Наздраве!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X