Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добрутро!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добрутро и от мене.
      Гледам, и не вярвам на ушите си-
      уж аз бях по е-гейското море, пък други вземАле, че тръгнАле по лЕвата отбивка....
      Сега сядам да изчета що сте изпили без мене, че вай-вай нета у куш-адасинския хотел беше отвратен.

      Назкайве, ама не турско.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аре да го ядем.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ангел де се затри, не е влизал от 05.06?

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Ангел де се затри, не е влизал от 05.06?

            Наздраве!
            Шамил, ходи да лови паламуди с ръце, за да събере за събора, да го ева!

            Наздраве да ва ева!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Виве .. тия маломерни риби за .. компоти ли ги чисти? ....

              Наздраве с биричка!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                Шамил, ходи да лови паламуди с ръце, за да събере за събора, да го ева!
                Или е забравил да си плати нета, или е на гости на тъста и не може да стане от масата

                Наздраве!
                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                  Или е забравил да си плати нета, или е на гости на тъста и не може да стане от масата

                  Наздраве!
                  Може и да са му "Паднали легените в банята" или да се е "Ударил без да иска в шкафчето" - трябва да питаме Дида, ако му е набрала и го е ошамарила, и сега стои наказан в ъгъла без интернет!

                  Наздраве да ва ева!
                  Р.П.(RFF) 0898677590
                  Пътна помощ
                  ДЕНОНОЩНО

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ух, най- накрая ви изчетоФ сичките чашки и бутилки, дето сте ги натворили.
                    Та малко ретроспекция с коментариЙ на изминалата седмица.
                    Който не е отразен, да не се обижда.


                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Пак късно наздраве, ама обръщам внимание на семейството. Голямото лапе доведе едно момиче(тя баш му е кака, ама нейсе), и трябва да се опознаваме. Та пием ракийка и бира всички заедно, и бара остава на втори план. Та наздраве с биричка.
                    Койо тръгнал да опознава кандидат снахата с бира, моля ви ти се...
                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Деди да си пази дупката, че да не го затегне некой Асан... Наздраве!
                    Е-вгение, ако искаш да знайш- си бях взел ламаринените бански с дупка само отпред...


                     
                     
                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Май трябва да направим правилник на бара и да е залепен най отгоре на всяка страница, че старците бързо ще забравят. Примерно:


                    В БарЪ НЕ СЕ:
                    1. Пуска чалга дори под формата на душевно състояние.
                    2. Коментира правопис.
                    3. Говори за кръстовища, правилници, листовки и т.н.
                    4. Коментира чушки или пипер.
                    6.......
                     
                     
                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    10. разрешава обожествяването на Прецедателят и изобщо споменаването на онова място, дето му е бърлогата. Наздраве!
                    12. Употребява мляко, освен под формата на айрян за мастиката и добавка в кафето.
                    Аааа, и като кисело- в заливката и като притурка на забранената мусака.
                     
                    13. Обиждаме от приказките и закачките на другите баровци, защото си знаем, че не са казани с лошо чувство.
                    Основно правило:
                    В БарЪ НЕ СЕ: консумират напитки , без консумацията да завършва с предлога НАЗ...
                    (наз-драве, наз-кафе, наз-водичка-ако сте снощни и др.под.)
                     
                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    Нищо не разбрах! Абе, я се отпуснете и осъзнайте, че ЕГН-то си е величина, която колкото и да се подлагате на изгъзици си расте и не прощава на никой, и ставате все по-негодни Аре наздраве, дъртаци с... мераци
                    Не си прав Григорийе- на мен туй нящо: ЕГН-то, от как ми го турнаха, си стои едно и също. Ама от начало кога ми го турнаха, го правех по 5-6 пъти, пък сега по 5-6 пъти си мисля да го правя ...
                     
                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Добрутро! На Кольо са му открили "дъртоза"?
                    п.п. Ники, кукувиците от днес станаха две или нещо ехо ми се появи.
                    А пък на Вива, освен вивиацея и "кукувичоза"...




                    Относно биросъздаването:

                    Svаtа biblia pivnа

                    Na poc
                    iatku všetkеho bolo Pivo.
                    To Pivo bolo u boha a ten boh bol Radegast.
                    Bohovi sa už nechcelo piť samеmu a tak stvoril rastliny.
                    Keď im, ale boh dal Pivo, rastliny zomreli.
                    A tak stvoril boh zvieratа.
                    Ani zvieratа nechceli pivo piť a tak nakoniec stvoril dokonalеho tvora na svoj obraz - človeka.
                    človek dokazal chlastať od rana do večera a od večera do rana.
                    To všetko videl diabol Voda a keď raz spadol boh aj človek pod stul, stvoril človeka a dal mu pečeň, ladviny, žaludok a čo je najhoršie aj mozok.
                    Človek dostal opicu, zvracal a zvracal a ovracal celi raj.
                    Tim však porušil jedno z najduležitejšich prikazani a musel byť vyhnani na Zeme.
                    Pretože je však Radegast milosrdni, dal človeku znalosť varenia piva, kvaseni; a destilacie.
                    Človek prišiel na zeme a rozmnožil sa.
                    Ľudia potom postavili mnoho pivovarov, vinnich sklepov aj liehovarov, aby bolo na Zemi všetkim dobre.


                    Ale mohlo to byt aj takto:

                    Kedysi davno, pradavno Pan Boh povedal: "Buď pivo !" A bolo pivo...

                    Aj takto:
                    Po siedmom dni stvoril Boh pivo - od tej doby o ňom nikto nepočul a nikto ho nevidel.
                     
                    Мой превод на горния цитат от словашки, :
                    Светата Библия бирена

                    В началото на всичко беше бирата.
                    Тази бира беше у Бога, и Бог беше Radegast.
                    Бог не искал да пие сам, и така той създал растенията.
                    Когато им дал бира, обаче, те загинали.
                    Тогава Бог създал животните. Но и животните,не искали да пият бира, така че най-накрая създал перфектното създание в собствения си образ - човека.
                    Той доказал, че може да пие бира от сутрин до вечер и от вечер до сутрин.
                    Всичко това видял дяволът Вода и след като Бог и човек паднали под масата пияни, хванал човека и му сложил черен дроб, стомах, и най-лошото от всичко- мозък.
                    Човекът получил махмурлук, повърнал и оповръщал цялото небе.
                    С това, обаче, нарушил един от най-важните небесни закони и трябвало да бъде заточен на Земята.
                    Въпреки това, обаче Radegast бил милостив,
                    Той дал на човека познанието за пивоварене, ферментация и дестилация.
                    Човекът дошъл на земята, и се размножил.
                    Хората тогава построили много пивоварни, дестилационни фабрики и винарски изби, за да може всеки жител на земята да се чувства добре.


                    Но може да е било и така:
                    Някога, отдавна, много отдавна Господ Бог каза:
                    "Нека да има бира!" И имаше бира.


                    Или пък така:
                    След седмия ден на сътворението
                    Бог създаде бирата -
                    и от тогава никой не е чувал за него и никой не го е виждал.



                    Та назадраве!
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Деди , благодарим за бирената история ...наздраве
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Днес Муши има Рожден ден. За негово здраве! И да не ядосва баща си (майка си - може, даже е задължително...д@ба и пилето - след малко ще разберете за к'во иде реч).

                        Звъни ми Ива да ми напомни, да мина през магазина и да взема бира, нещо за мезе и от топлия щанд едно готово пиле (ех, що не беше мусака). Паркирам се под земята, маам гащи из магазина и къде го тоа топъл щанд, тук човек ще пукне от студ баси...! Мятам в количката бири-мири, салами-малами и т.н. По едно време, хоп, те го те къде е пилето. Поръчвам си едно, питат ме кое... Е, па аз откъде да знам, всичките са еднакви. Подават ми-взимам го и бегом към касата. Подреждам на лентата бири-мири, салами-малами, кашкавали-машкавали и пилето, маркират ми ги, слагам ги торбите, плащам и отлепвам. Доволно нахилен, че съм се включил във времето за безплатно паркиране, се прибирам вкъщи и набухвам всичко в хладилника. Докато псувам вместимостта му на тоя двуметров хладилник изведнъж забелязвам..., абе къде е пилето!? Пуля се в касовата бележка, ми то си е там чинно маркирано, но го нЕма...Д@ба и пилето! Взимам, бележката и кучето да го разходя, паля колата и право в магазина. Обяснявам се на касата, като завършен идиот, какви съм ги свършил и една любезна госпожа ми достави пилето, моето си пиле. Познах го. Благодарих сърдечно и се изнесох като тринайстата годеница на принца. Сядам в колата, турам пилето до мен и тръгвам, но кой да се сети, че с мен е Гришо@ба! Тоя като му се нахвърли... едва отървах пилето. Паркирам пред нас, оставям пилето в колата за да разходя Гришо@ба, след което се прибрахме, и изведнъж в асансьора... абе къде пилето!? Д@ба и пилето. Хайде засичай, натискай копчето за надолу..., ама що тръгнах с Гришо@ба... Взех си пилето и до като се ровех за ключове тая гад Гришо@ба така ме дръпна и пилето полетя към земята. Последва неравен бой, придружен със споменаването на всички кокошки по света.
                        Най- сетне се прибрах. Оставих пилето в антрето на етажерката, погрижих се за Чарли, т'ва миене на лапи, храна, вода и... абе къде е пилето!?
                        Д@ба и пилето, д@ба, ако беше мусака нищо от това нямаше да се случи...

                        А, наздраве
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                          Днес Муши има Рожден ден. За негово здраве! И да не ядосва баща си (майка си - може, даже е задължително...д@ба и пилето - след малко ще разберете за к'во иде реч).


                          А, наздраве
                          Пиша изпод масата!

                          Наздраве!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Бочка, компота ли те хвана или се посмя здраво .... като мен
                            Гриша, жив и здрав да ви е!!! .... ей много ти приляга да пишеш .... направо си те представих, как си изглеждал
                            След 21.00 , щото сега съм на работа, биричката ще е за негово здраве!
                            Наздраве на който пие
                            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Ха ха, и на мен ми хареса историята с пилето.
                              Наздраве.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Гриша, да ти е здрав и щастлив синковеца.
                                Верно- баф м@@му и гарга...
                                Ама и ти си за пребиване- толкоз мъки за една слаботелесна гарга, ако и за рожден ден.
                                Аз на твое място щях да се предам и да спретна една мусака или най-малкото едни кебапчета да знаеш.
                                Наздраве!
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 49 потребители онлайн. 0 потребители и 49 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X