От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Помните ли тая реклама : "Аплодисменти за човекът, отишъл за бира в дъжда!!!"
Наздраве!
Помните ли тая реклама : "Аплодисменти за човекът, отишъл за бира в дъжда!!!"

Наздраве!

....един обикновен път в Родопите [ATTACH=CONFIG]705044[/ATTACH]
Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар