От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
В случая требва почерпиш ти
За успешно завършената пролетна кампания
Наздраве
ПП
И гооооолеми добиви !
В случая требва почерпиш ти
За успешно завършената пролетна кампания Наздраве
ПП
И гооооолеми добиви !

Отивам в клуба на въздържателите,щото вече не пия и вие сички там...Малиии...Объркан свят;D
Отивам в клуба на въздържателите,щото вече не пия и вие сички там...Малиии...Объркан свят;DТук са 93 потребители онлайн. 0 потребители и 93 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар