Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Честитооо! Ъъ, какво празнуваме?
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Честитооо! Ъъ, какво празнуваме?
      Нещо за Любовта....ама вече забравих, щото аз съм от вторите дето каза Коко, залюханите, ама ми било от ЕГН то, че кой ши тръгне да мисли с леля си за Либов...
      Айде още с нищо...ма ми е студено нещо и май ще си сипя една греянка за загрявка, е не е дюлева ама е кайсиева, кофтито е че свърши, и от утри на дренкова трябва да минаваме....тя дъхава ама силна.....като новата Любов(ма ко беши туй бе Либов)
      Е що няма човече с ракиена чЕшка а, и с винена....
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ей лИбоФчии:Наздраве!

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:33.jpg
Прегледи:6
Размер:169.4 КБ
ID:5558837
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          В памет на един приятел.
          Пак отливам...



          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            И аз на греяна ракийка, е така, за разнообразие и за прогонване на злите духове.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Отливам за Тишо!

              Р.П.(RFF) 0898677590
              Пътна помощ
              ДЕНОНОЩНО

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                Дано.
                Време е да има и истинска "либофф" в бара, че с тези "пориви" на мъжката част да се хвърля една връз друга, ще трябва да го прекръстим от Бар "Наздраве" в Бар "Нездрави".
                Да ме извинявате, обаче поривите на оная там морската част и Компотера, нямат нищо общо с останалата мъжка част. Както знаете имам си попадия дето я чакам по Великден да “оздравее“ и изобщо не си падам по такива с “буйни“ прически
                Наздраве със сланинка и червено винце
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добър вечер!
                  Днес сериозно се запасих с винце и мръвки от село, и сега съм спокоен.

                  Първата чаша с вино я заричам за адаша, с поклон и уважение към паметта му!

                  Наздраве на всички!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                    Да ме извинявате, обаче поривите на оная там морската част и Компотера, нямат нищо общо с останалата мъжка част. Както знаете имам си попадия дето я чакам по Великден да “оздравее“ и изобщо не си падам по такива с “буйни“ прически
                    Наздраве със сланинка и червено винце
                    Ами туй кой бе серсемино?



                    Наздраве да ва ева!
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                      Да ме извинявате, обаче поривите на оная там морската част и Компотера, нямат нищо общо с останалата мъжка част. Както знаете имам си попадия дето я чакам по Великден да “оздравее“ и изобщо не си падам по такива с “буйни“ прически
                      Наздраве със сланинка и червено винце
                      Хмм, дедо Попе, чи ко и й станало на момето бре?
                      Га я видох нищо и немаше-верно есенес беши.
                      И толкоз трудна болес- чак за Великден да оздравей?
                      Да ни си я повредил нещо, а?
                      Наздраве!
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        Хмм, дедо Попе, чи ко и й станало на момето бре?
                        Га я видох нищо и немаше-верно есенес беши.
                        И толкоз трудна болес- чак за Великден да оздравей?
                        Да ни си я повредил нещо, а?
                        Наздраве!
                        Я им казАх, че са изкулцатат с тея хамави пози, ама не ме слушат да ги ева!

                        Наздраве да ва ева!
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве любовчии...
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ей, Вили, някаква епидемия е. Същото е положението в Търново велико и Разград.
                            Онзи ден пристигнах за изпит с двадесет и четири часа по-рано. На следващия ден след изпита си забравих главата в университета. Сядам в колата, завъртам ключът и нъц... Странно, защото нещото от тридесет години не е проявявало подобно своеволие. И то на бензин. Да, де, ама аз съм механик-водач, макар и начинаещ, на небесно син Жигулатор. Няколко стотин метра минах в проби, докато акумулатора не рече да си гледам работата. Е, нали това правя?! Тъкмо щях да го свалям и бегом към автобуса с него, и инстинктивно посегнах към вълшебното ключе (спира огинът към цилиндрите) и... то в изключено положение... Добре, че се намериха добри хора, ама и с кабели.
                            А пък днес татко, освен че имал някакви досадни болежки сутринта, по някое време си сцепил главата. На обяд счупил бурГана, както би казал другаря Гагич, с мед, а за финал, ключовете, които пуснал на майка в торбичка от терасата, се закачили на един клон на едно не особено ниско дръвче. И в момента продължават опитате да бъдат свалени. Ще се включа.
                            Страшно е! Пазете се!((((

                            Наздраве с чаша червено вино.
                            Последно редактирано от Малкия Румба; 29-01-14, 19:46.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Вий сте чисто лу-ди!

                              Аз да се отчета - сготвих леща, кюфтенца и спагети и изобщо не се наложи да викам 112! Всичко е вече готово, котлоните - изключени, а аз съм цяла целеничка! Ха!

                              Наздраве!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добра вечер . Наздраве
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X