От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Виве, ти фронта не мой га дръж толкоз- да н'ти изтръпне ръката. Ако требе - ние ща го фанем.
Назкайве.
Виве, ти фронта не мой га дръж толкоз- да н'ти изтръпне ръката. Ако требе - ние ща го фанем.
Назкайве.
))
...при мен Дядо Коледа подрани ...[ATTACH=CONFIG]663288[/ATTACH]
Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар