Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добър вечер.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Кво се червиш, Ники? Да не отпаднеш от сбирката?

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
        Що бе? Григорий каза дека ке доди с Ивето, язе с дедоКоковица... тизе, ако сват ти те извози...
        Наздраве!


        Немаш проблеми- у районо камънье и дръвье колко сакаш- ще ти ги натоварим с удоволствие. И няколко лопати сняг може да фърлим- да си носиш дома.
        Ааааа мерси и тук има от тези материали!Наздраве!

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Саше, и астрата, и каминч1ето искат зимни гуми. Форд нисана е с АТ, ама на няколко години, там се надявам на 4Х4, Та затова и не го мисля, ама в семейството сме вече 3 шофьори, скоро и четирима. Смятай каква конкуренция за коли, отделно от кого се очаква да ги обслужва. Е, голямото лапе си поема издръжката на форд нисана, че напоследък той го кара, ама за всичко друго се чака на мен. Не работя(в смисъла приет като "получаване на заплата"), инак се скъсвам от бачкане, няма пари, имам борчове в размер над 15 000, но все пак ще ида на сбирка.

        Та-"засрамете се бе". Вече по веднъж на година организираме сбирка на бара, все ще можете да си позволите едни 40-50 лева за каузата. Няма да кажа за кого става въпрос, ама преди малко на лична комуникация ми каза "Ако трябва назаем ще взема, ама ще дойда на сбирката".

        Та така. Макар да се обърнах персонално към тайгъра, това беше обръщение към всички колебаещи се.
        Няма да кажа, че който е заявил интерес, а се е отказал-ще му приложа специалното наказание-личен бан, който ще бъде последван и от други баруващи.

        Наздраве, и си мислете...
        40-50 са само половината от горивото ми.120-150 ми трябват само за бензин и спане за къщата,а бе не знам!Наздраве!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Айде да не ти казвам мен колко ми е горивото на панчарника до Царево и обратно... Има да караш астрата една година. Ама кеф цена няма. Ако има желание - има и начин. Ако няма желание, има оправдания....

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Кво се червиш, Ники? Да не отпаднеш от сбирката?

            Наздраве!
            Ами. Решил съм да ставам културен. Наздраве.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Ами. Решил съм да ставам културен. Наздраве.
              Да не си болен?

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вижте са, мойто скромно Субару гори 6 на 100 извънградско. Така че ако събера сили, пари и време, ще се придвижим поне 4-5 човеци за без париии

                Ама още не знам , така че съм в изчакване!

                Наздраве!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Седя и си мисля, ако Таргов рече, че ще вземе ГардироПа на купоня, колко ли народ ще се навие да ходи
                  НаздравИ
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Вили, мен Аудиото (спортния хафтомобил демек) ми гори 4/100. Мисля да пътувам с него, и е голем и е комби, има място и за кексовете.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Е добре, 1:0 за теб!
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добър вечер, (и аз да съм кОлтурен) дами и господа! Рошав, на тебе също! Дървояди да ти натиснат гардероба, та да извадиш сичкуту пийнье на видно...
                        Наздраве!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Няма да се плашите, ей. Който има желание и начин е добре дошъл. Ще се радвам да се видим и да изпратим годината подобаващо и дано новата е по-добра за всички.

                          Та така, наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                            Седя и си мисля, ако Таргов рече, че ще вземе ГардироПа на купоня, колко ли народ ще се навие да ходи
                            НаздравИ
                            Ти ако знаеш колко плячка има в мазата, ще прокопаеш тунел от църквата до нас. Наздраве попе.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Вий сърца немате ли ? Онзи ден Даника говореше за зайците и кокошките на съседите, сега ти за плячка в мазата говориш. Ши получа сърцетуп ей
                              Наздраве
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Спим ли бе, БарО?

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X